Problem z sterownikami do karty WIFI ASUS K72JR

Witam! Zakupiłem niedawno asusa k72jr. Wgrałem windows xp z SP2, wszystkie sterowniki, tylko nie mogę uporać się ze sterownikami pod wifi. Te ze strony asusa nie działają, to znaczy instalują się, oprogramowanie jest zainstalowane, ale wyskakuje komunikat, że sterownik nie został zainstalowany. Ktoś miał podobny problem ? Może istnieje jakieś lepsze oprogramowanie niż te ze strony intela/asusa? Może SP3 załatwi sprawę?

Jeśli zły dział przepraszam.

Dziękuję i pozdrawiam.

shaman1213 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

witam miałem to samo, zainstalowałem win XP sp2 i system pokazywał, że brakuje sterowników, między innymi od wifi, pobrałem co sie dało ze strony asusa ale to nic nie dało, i chyba tych sterowników może nie być pod takie nowe komputery na xp, nawet po uruchomieniu kompa odpalał mi się kreator znajdowania nowego sprzętu,ogólnie były cyrki i zainstalowałem sobie najnowszego wina, i problemy zniknęły, sterowniki z płyty dołączonej poszły i jest super, także moim zdaniem xp nie pasuje będą konflikty sprzętowe,pozdrawiam