Problem z sterownikami do Realteka - kod bledu 10

Czesc,zainstalowalem,stery,ktore podaliscie tj, r2.29 i potem gdy wchodze do menedzera urzadzen to w zakladce gdzie jest ten Realtek to pisze ,kod bledu 10 ,nie mozna urochomic urzadzenia ,o co chodzi ,jak zrobic,zeby jednak ten dzwiek byl pod 7,prosze o pomoc …

aktualizacja : odkryłem przyczyne braku dzwieku,bylo nia wylaczenie w biosie realtek ALC883 ,wczesniej pod XP uzywalem karty Creative SB Live!Series(WDM),niestety nie dalo sie jej odpalic pod 7,przynajmniej nie mnie.

dupcengier24 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Windows 7 ma wszystkie sterowniki już wgrane .

Nie wiem czemu nie masz dzwięku ale może sprawdź w urządzenia do nagrywania / odtwarzania .

Otwiera się to ppm na opcje regulacji głośności obok zegara systemowego .

hmm wszystkich sterów Win 7 nie ma,np do karty sieciowej 3Com 3C900B-TPO i karty dźwiękowej Creative’a SB Live!Series tez niema.W programie Windows 7 Upgrade Advisor,pisze,ze Creative jest niekompatybilny z 7,a do tej sieciówki 3Com to nie ma sterów pod 7,musiałem wiec skorzysta z wbudowanego Realteka ALC883 i sieciówki z płyty głównej.