Problem z sterownikami karty graficznej

Jakiś czas temu zaczął mi się wyłączać monitor w laptopie na kilka sek. Potem Pan Vista wyskakiwał z komunikatem “Komputer stracił panowanie nad sterownikami karty graficznej, po czym je odzyskał”. No to ciach zmiana sterów na te ze stron NVIDIA. Nie pomogło. Wkurzyłem się i wziąłem płytkę od lapka z systemem. Kilka dni miałem spokój, myślę se nie będzie mi tu sterownik fikał :hyhy: :hyhy: i klapa to samo. Teraz znika obraz i się nic nie pojawia :zdziwko:

A problem has ben detected and Windows has been shut down to prevent to you computet.

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

i coś tam dalej na cało stronę.

Dodam że mam Viste Home Premium 32 bits. A karta to NVIDIA 7400. Myślałem że może to wirus ale raczej to mało prawdopodobne, bo mam firewalla w routerze, System ochronny ArcaVir 2007, który się aktualizuję, wszystkie łatki od Visty i firewalla systemowego. Myślałem też że może laptop ma walnięta kartę graficzną, ale to chyba nie działała by w ogóle.

Laptop to Amilo Pa1538. Zmieniałem sterowniki na te ze stony NiVIDI i na te ze strony producenta nic nie dało :frowning:

Napisz dokładnie, jaki to laptop (producent, dokładny model).

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

nikt nie pomoże??

:x

Seba napisał ci co masz podać a ty swoje

Próbowałeś instalować sterowniki dokładnie z tego źródła ?? (zaznacz “ptaszka” przy I accept the license conditions , wtedy podświetli się przycisk Download software - kliknij na nim).

Pamiętaj, że przed instalacją nowego sterownika do karty graficznej, należy najpierw odinstalować obecny sterownik (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DRIVERS /usuń/ - w przypadku sterownika NVIDII).