Problem z Sub-Edit Player

Witam. Zainstalowałem mój ulubiony odtwarzacz filmów, chciałem obejrzeć sobie film, a tu ZONK :x.

Unspecified Error - wyskoczyło okienko, dałem OK

potem:

A disk Error Occured, during read operation - dałem OK.

Po tych błędach przeinstalowywałem SubEdit’a 5 razy, za każdym razem ten sam błąd. :(.

Poradźcie coś :(. Na poprzednim systemie było OK :frowning: :cry:

Piwollo

Komunikaty wskazują na wystąpienie bliżej nieokreślonego błędu dysku podczas operacji wczytywania - zobacz może Start - Uruchom - eventvwr i sprawdź jakie błędy zostały odnotowane w czasie, gdy próbowałeś odpalić

Pozdrawiam :slight_smile:

Co do pierwszego błędu, to przypuszczam, że brakuje odpowiednich kodeków. Spróbuj może zainstalować najnowszy K-Lite Mega Codec Pack. Masz Windows Media Player 10? Czasem pomaga jego zainstalowanie.

Co do drugiego błędu, to może faktycznie plik jest uszkodzony. Sprawdź innym odtwarzaczem ten film.

jeśli film jest uszkodzony odpal go DZIOBAS RAR PLAYEREM. Spróbuj wgrać do systemu najnowsze kodeki ffdshow + real alternative u mnie to pomogło bo raz tez miałem taki problem :wink:

To nie jest podczas włączania filmu, tylko przy starcie programu. Właśnie robie formata. Posiadałem wersje z wbudowanymi kodekami :frowning:

Agaton , jakieś sugestie?

SubEdit jedzie na silniku WMP - z tym playerem nie masz problemów ? Instalowałeś po formacie WMP 11 ? - może tu jakiś konflikt ?

Instalowałeś SubEdit z pełnym CodeckPackiem ? - zobacz może na stronę…

Zaglądałeś w Podgląd zdarzeń ?

Pozdrawiam :slight_smile:

To już wiem :x Instalowałem WMP 11. Chyba ma konflikt :slight_smile: Dzieki. Jesteś Bosem, jeżeli chodzi o takie sprawy ;).