Problem z Surfing Spy


(to ja ewa) #1

Witajcie.Po odinstalowaniu programu Surfing Spy wersja demo (odinstal przez eksploratora windows),gdy zaczynam przeglądać strony internetowe pokazuje mi sie komunikat"The Surfing Spy is noting all web pages being monitored on this computer.Note: The release version of this product does not display this message"Na mija marną znajomość angielskiego wydaje mi się ,że program nie będzie zapisywałodwiedzanych stron.I oto chodzi.Tylko skąd ten komunikat?Sprawdzałam przez wyszukiwanie ,teoretycznie nigdzie nie ma tego programu.Przypuszczam,że coś zostało w rejestrze,ale w tym temacie to juz jestem super zielona.Proszę poradźcie,co by tu z tym zrobić,żeby nie wyskakiwał ten komunukat.


(Maniooo666) #2

Witam,

Użyj programu RegCleaner.


(Musg) #3

alternatywa bedzie tez ten program do czyszczenia rejestru.Zapoznaj sie z nim i usun wszystkie wpisy zaznaczone w koleczku na zielono.Ma on tez kopie bezpieczenstwa jakbys za duzo elementow usneła.


(Misterdam) #4

Najlepszym z rodziny tych programów do czyszczenia rejestru firmy macecraft software będzie program regsupreme 1.2 Strasznie szybki.

Do pobrania stąd http://www.jv16.org/


(to ja ewa) #5

dzięki chlopaki,ale to dalej jest.Skorzystałam z tych programów(oprócz tego po ang.usunęłam wszystko co wg.mnie było związane z tym programem,a ten cholerny komunikat ciągle jest.


(Musg) #6

sprobuj wpisac

Surfing Spy

do wyszukaj>pliki>foldery

moze tam znajda sie pozostalosci po nim -usun je


(to ja ewa) #7

witajcie.Przez opcje "wyszukaj" nic nie ma.A one faktycznie są w Windows.Sądząc po dacie i godz.utworzenia to na 99% są 2 pliki :1.SSHooks.dll rozmiar 65,5kb, 2.SSystem.wersja 1.0.0.1 rozmiar 179 kb.Ale jak chce je usunąć,albo zmienić nazwę i dopiero potem usunąć,to pojawia się komunikat o odmowie dostępu.Przeciągnąć do kosza też sie nie da.Atrybuty plików sa nieoznaczone.Próbowałam oznaczać i wyrzucac i nic na te cholery nie działa.W mojej niewiedzy nic już mi do głowy nie przychodzi.


(boczi) #8

Spróbuj usunąć je w trybie awaryjnym bez obsługi sieci, najlepiej.

Jeśli Win XP:


(adpawl) #9

Znalazłem coś takiego:

Należy usunąć oznaczony na czerwono katalog

i wyłączyć z autostartu oznaczony na zielono program.

Mile widziany log z HijackThisa...

BTW

O ile mi wiadomo, powinien sobie z tym poradzić pestpatrol i spybot...

http://download.zonelabs.com/bin/free/p ... olHome.exe

http://download.softpedia.ro/software/A ... sd14b2.exe

Jeszcze tu: http://www.what-is-spyware.net/Surfing-Spy.html


poprawiono


(to ja ewa) #10

Dzięki,chlopaki!Pomogło! Radę dałSpybot-searching.Od razu wyłapał te 2 pliki.usunęłam,potem jeszcze z rejestru wpis wywaliłam(bo znowu był komunikat o niemożliwości odnalezienia pliku przez system).Narazie jest ok.Jakby co to mam kopie zapasowe tych 2 plików w programie

jv16 Power Tools.Ale myślę że będzieOK.Jeszcze raz DZIEKI>