Problem z Svchost.exe

Witam.

Chyba mam problem z svchost.exe w procesach wynosi on ponad 100kb czyli na moje rozumowianie zużywa on cały jeden rdzeń tak?

Proszę o pomoc kogoś kto wie jak temu zaradzić. Skanowałem mbamem ale nic nie wykryło.

2432423432.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Cześć.Tego się nie da zmienić.Dlaczego-najwięcej ram-u zabiera wstępne ładowanie=szybsze uruchamianie programów.Procesora używa niewiele.Raczej wyłączył bym w usługach Windows Search.Zainstaluj sobie Sunrise Seven-jeśli to 7-ka, do visty też jest na stronce producenta.

Jeszcze jakbyś mógł mi tylko powiedzieć jak to wyłączyć :slight_smile: Ściągnołem ten program sunrise i co w nim mam pozmieniać?

Otwórz ustawienia -

1-wsza karta-szybkie dostosowanie-ptaszki przy np.wyłącz hibernację,powiadomienia mało miejsca na dysku,strzałki skrótów,dopisek skrót do…

2-ga karta-wydajność-usługi do wyłączenia;logowanie pomocnicze,indeksowanie,ewentualnie raportowanie błędów,piki typu offline,czas systemu.Jeśli nie używasz drukarki to bufor wydruku.Na tej karcie kliknij>kofiguruj pozostałe usługi<

3-cia karta-większe dostosowanie-możesz zastosować style wizualne nie certyfikowane przez microsoft,zmienić tło ekranu logowani na dowolny obrazek itd.

100kb to nie użycie procesor a użycie ramu