Problem z svchost

Witam.

Od pewnego czasu mam windows 7 i zauważyłem że w menedżera zadań są aż 43 procesy , w xp miałem max 25, do tego svchost zabiera strasznie dużo pamięci, więcej niż antywirus, na początku się tym nie przejmowałem bo myślałem że to normalne w windows 7 i komp chodził normalnie ale teraz trochę muli.Poniżej daje screena do menedżera oraz logi, nie dałem logów z gmera i ddsbo nie znalazłem linku do tych narzędzi dla 64 bitowego systemu.

Menedżer

OTL

Extras

OTL

RSIT

info

log

Silent Runners

MBRCheck

TDSSKiller

W logach nie widać aktywnej infekcji Możesz spróbować zoptymalizować Autostart oraz przeczyścić system oraz Rejestr CCleanerem chyba że już to zrobiłeś bo widzę że masz program na dysku

Co do obrazka To u mnie przy włączonej opcji Pokaż procesy wszystkich użytkowników mam około 60 procesów i jest OK (win7 64 bity)

Zoptymalizowałem autostart i zostało tylko 7 programów a procesów dalej 40, a co z svchostem? to normalne że zabiera tyle pamięci?Wiem że prawidłowa lokalizacja to system32 i z ciekawości sprawdziłem i znalazł mi ich kilka gdzie indziej.

Co do obciążenia nie wypowiedziałem się ponieważ na screenie który podałeś nie widać aby jakikolwiek proces obciążał twój CPU

Co do lokalizacji to system32 nie jest jedynym folderem zawierającym ten plik xhvewe50ybkf56zt21.gif

No właśnie miałem dokładnie w tych samych lokalizacjach ,nie chodzi mi o “cpu” tylko o te “K” czyli chyba pamięć.

W moim przypadku wielkości pamięci są zbliżone Jeśli chcesz podejrzeć co się kryje pod tymi procesami skorzystaj z Process Explorer http://technet.microsoft.com/en-us/sysi … 96653.aspx