Problem z sygnałem wyjściowym z pc

Witam.

Mam problem z moim komputerem składanym z 2011 roku. Komputer nie był ani razu w naprawie. W serwisie był 2 razy. Wszystkie zdarzenia były jak byłem w podstawówce tzn. Zawirusowanie to była 1 przyczyna natomiast druga to przeczyszczenie go. Komputer był składany przez Komputronik. Sprzęt:

Windows 7 Home Premium 64 Bit

Pamięć RAM 4 GB

Karta graficzna Nvidia GeForce 9500GT

Procesor AMD Athlon II X4 640 Processor 3.00GHz

 

Kilka tygodni temu zdarzyło mi się kilka razy że podczas przełączania z pulpitu na zminimalizowane GTA SA po prostu tak jakby był brak sygnału z komputera w sensie takim że wyłączał się monitor oraz dźwięk. Natomiast podczas właśnie tego rozmawiałem na Ts i mikrofon był sprawny czyli mogłem normalnie mówić do innych czyli wychodzi na to że system działał cały czas. Rozwiązaniem tego problemu była zmiana schematu kolorów na podstawowy przy spadku wydajności. Problem nie powtarzał się aż do wczoraj.

 

Dzisiaj przy normalnym użytkowaniu problem powrócił i z czasem nawet przy ładowaniu pulpitu czyli normalnie brak sygnału wyjściowego. W poprzednim incydencie stosowany był Kaspersky Anty-Virus. Natomiast skończyła się licencja i czekam na kuriera przy Avascie. Problem stał się tak uporczywy że nawet przy zmianie schematu kolorów tak się działo. Skanowałem komputer jednak nic nie wykryto. Działo się nawet przy otwieraniu nowej kary w przeglądarce. Nie wiem jaka może być tego przyczyna. Komputer nie był formatowany ani razu.

 

Restart zawsze pomaga.

 

Proszę o pomoc bo nie wiem naprawdę co robić.

kriS  proszę zapoznać się z tym poradnikiem:

 

http://forum.dobreprogramy.pl/problemy-z-oprogramowaniem-f3/

 

a następnie konkretnie zatytułować wątek.

 

Zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem topica z forum.