Problem z Symantec Network Security Miniport

Witam.

Nie wiem jak ugryźć problem sterowników do Symantec Network Security Miniport, mam zainstalowanego Noton Internet Security 2008 a w sprzęcie mojego kompa są dodatkowe wpisy sprzętowe które nazywają się:

Symantec Network Security Miniport

Symantec Network Security Miniport #2

i mają żółte wykrzykniki na sobie, czyli coś w nich nie trybi.

Sprawdzałem sterownik, który je obsługuje i jest to SymIM.sys wydany przez Symantec Corporation v. 8.0.2.4.

Czy jest jakaś szansa na to żeby nie było tych wykrzykników?

Tak się właśnie czepiam szczegółów, bo mam problem na kompie z grafiką (podstawiłem właśnie wczoraj drugą). Wcześniej miałem Palita na ATI teraz na Nvidii GF 9500GT. Problem polega na tym, że nieregularnie aczkolwiek natarczywie wywala mi z kompa sterowniki od grafy, skutkiem czego jest przymusowa reinstalka do następnego razu. Może ktoś spotkał się z tym problemem i wie, gdzie jest problem schowany.

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tych dwóch problemów.

P.S. XP Home SP3, a grafe wywala przeważnie po, np zainstalowaniu jakiegoś innego urządenia (ale nie jest tak zawsze<< ostatnio po dodaniu drukaki HP-eka). kiedyś nawet pokusiłem się o reinstalkę systemu, ale problem się powtarza .

dane sprzętu: AMD Athlon 64 3200+ Venice socket 939, Płyta MSI MS-7125, DDR 512x2 DUAL, grafa GF 9500GT 1024 DDR2 128bit PCIE

Pozdrawiam. 23pepe.

Nikt nie spotkał się z podobnym problemem?