Problem z Systemem (chyba coś z pamięcią) : [

Mam windows Xp Professionall, i dysk 40GB podzielony na 2 partycję C i D gdzie C jest partycja gdzie mam zainstalowany System, Obydwie partycje są w Trybie FAT32. Na obydwu partycjach mam mało miejsca. Gdy zrestartowałem kompa i zalogowałem sie do swojego konta użytkownika pojawiło sie jakiej małe okienko ( w którymś coś pisało, ze system czegos tam nie mógl i coś z pamięcią pisało, nie wiem dokaładnie) Gdy juz się zalogowąłem do siebie, zobaczyłem na pulpicie usuniete ikonki (kilka zostało) w przeglądarce (Opera) Notatki, ulubione strony itp zostały usuniete, i jeszcze nie wiem co mi znikło w menu start poznikały mi rzeczy a gdy chciałem zrobic przywracanie systemu to zobaczyłem, że nie ma ani jednego punktu kontrolnego (choć przed tym zdażeniem jeszcze były wszystkie od poczatku instalacjii Wina) Co się stało ? Mało miejsca na dysku mam od kilku dni, a dopiero teraz mi się cos takiego stało, choć restartowałem komputer wiele razy . Pierwszy raz na oczy widze takie cos HELP Jak mam to wszystko odzyskać ( na pulpicie miałem ważne pliki które znikły itp) Aha chciałem dodać jeszcze, że System zmienił mi tapete i pasek zadań oraz pousuwał wszystko z paska Start.

P.S ************************************

Uwagi na PW

boczi

kamaa Tak jestem Na swoim Koncie.

Mrs.Incredibles czy przypadkiem pan czegoś mi nie obiecał???

To PS było zbędne.

Tak obiecałem, ale w czym problem ?? Przecież ładnie zatytuowałem Temat :wink:

uzyj przywracanie systemu, start-> wszystkie programy-> akcesoria-> narzedzia systemowe-> przywracanie systemu :wink:

Przeczytaj dokładnie mój pierwszy Post w tym temacie :wink: Nie da rady, wszystkie przywracania systemu zostały wykasowane :? Też myślałem, że tak zrobie i po sprawie, ale nie :? Nie da rady.

Co do plików użyj testdisk-6.3 - http://www.cgsecurity.org/index.html?testdisk.html

albo TUTAJ

Jak się kozysta z tego programu testdisk-6.3? Nie za dobry jestem w Angielskim :?

Ja tez dawno jego uzywałem ale zerknij http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … =Test+Disk

Najwysza pora zrobic sobie partycje systemowa na NTFS na niej sie system nie rabie po resetach czy nagłych braków prądu