Problem z systemem po instalacji Firewalla Kerio

Witam, mój problem dotyczy głównie oprogramowania jaki zainstalowałem.

Szukałem i przeczytałem pare działów o dobrych firewallach, jedna z osób poleciła ‘‘Kerio Personal Firewall’’.

Otóż to, pobrałem go, zainstalowałem(komputer normalnie chodził, wszystko było w normie) po zainstalowaniu Kerio poprosił o restart komputera, tak też zrobiłem. Jednak kiedy włączyłem na nowo system, pojawił się pulpit i nagle 2 errory, jeden karty dźwiękowej:

‘‘ERROR, NO MEMORY’’

drugi :

‘‘Error’’

Po czym system się zawiesza, jest możliwość jedynie ‘zaznaczenia’ ikonki na pulpicie jednak próba uruchomienia kończy się restartem systemu. Dodam, że próbowałem usunąć go ręcznie w trybie awaryjnym, lecz wtedy przed uruchomieniem sie trybu następuje restart. Problem polega na tym, iż dane na tym dysku są dla mnie cenne, bardzo cenne, dlatego proszę o pilną odpowiedź i pomoc z Waszej strony. Pozdrawiam !

próbowałeś ostatnia dobra konfiguracja? ewentualnie instalacja nakładkowa

Tak, próbowałem jednak wtedy pojawia się inny błąd: ‘‘SYNCDPL. ERROR.’’ efekt jest taki sam

Dodam również że firewall został sciągnięty z tej strony : http://www.programosy.pl/program,kerio- … ewall.html

Ściągnij jakąś dystrybucję Linuksa w edycji Live-CD i przekopiuj dane na dysk zewnętrzny/pendrive/płyty DVD. Dla pewności.

Potem spróbuj instalacji nakładkowej Windows.

Jeżeli mam Windowsa XP SP2 oryginalnego, mogę go użyć jako nakładki?

Możesz. Nie powinno to spowodować utraty danych, jedynie do zawartości pulpitu i moje dokumenty będziesz musiał się prawdopodobnie dobrać przez folder Documents and Settings na dysku C, bo będą one na starym koncie, które już nie będzie działać.

Nie powinno, ale zawsze lepiej się zabezpieczyć, tym bardziej że na tych danych ci zależy.

Dobrze, bardzo dziękuję za pomoc. Serdecznie pozdrawiam.

faint220 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif