Problem z systemem,po zainstalowaniu nowej pamieci ram

witam.mam maly problem.wczoraj,przesiadlem sie z wersji 32bitowej na 64bitowa,w zwiazku z dolozeniem ramu.wiec zainstalowalem w7 64,bez problemu.zaczolem intalowac wiekszosc programow i aplikacji,bez problemu.wiec czas na nowa pamiec.mialem 4gb ramu i chcialem dolozyc jeszcze 2.kupilem,zamontowalem,dziala…ale po kilku godz,w centrum akcji wyskoczyl mi komunika,ze jest problem z pamiecia ram.po restarcie,zrobilem test windowsowska aplikacja i wykrylo,ze jest problem i ze trzeba skontaktowac sie z producentem.(do tej pory mialem 2x2gb od corsiara,a dokupilemnastepne 2 od pny)

pogrzebalem,zmienilem slot i ok.test ok.

Dzis rano jest masakra.praktycznie kazdy program,ktory uruchamiam,ma blad.nie mam poloczenia z netem,a jak klikam na mozille to sie laczy…

Jak wchodze do wlasciwosci systemu,to procesor i pamiec jest niedostepna…

Czy to problem z w7 64,czy system mi sie sypnal po problemach z pamiecia.

Prosze o pomoc.nie wiem,czy mam wracac do w7 32,czy przeinstalowac tylko

Dotadkowa pamiec,jest juz wyjeta i wciaz to samo.

Dzieki za pomoc

Komputer nie był podkręcany? Przywracałeś BIOS do ustawień fabrycznych? Przesiadka to aktualizacja czy instalacja? Dysk sprawdzony?

Pobierz Memtest i niech przeleci kilka razy, jak nic nie wyskoczy to błąd w systemie.

nie podkrecalem kompa.

Bios byl aktualizowany,jak montowalem nowy procek w zeszlym tyg.

Robilem czysta instalke

dysku jeszcze nie sprawdzalem,bo w robocie jestem…lol

Dodane 12.11.2011 (So) 14:01

jakis sugerowany program do sprawdzenia dysku,czy cokolwiek co znajde w necie???

… co może oznaczać, że dodatkowa pamięć może być sprawna w przeciwieństwie do tej którą masz tam obecnie obsadzoną.

czyli moja stara pamiec sie mogla zepsuc,jak wlozylem ta nowa…???

Myslalem,ze moze ta nowa nie byla compatybilna i wysypal mi sie system,wiec jak juz ja wyjalem to jest wciaz to samo…

Mlody76 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

mieszkam w uk,wiec ciezko tu o polskie znaki.uzywam telefonu(na tej malej klawiaturce,czasem jakies babolki mi wychodza)bo przeciez mam problem z komputerem.

Nazwe watka,zaraz poprawie…