Problem z systemem - restarty

Mam następujący problem po włączniu komputera windows ładuje się tzn. najpierw na czarnym tlen, potem to z logo u góry i na dole pasek a potem restart.

Co to może być w jaki sposób można to naprawić.

Przed tym jedynie instalowałem takie rzeczy jak Real Player, czy Flash Player oraz kilka rozzerzeń do Firefoxa. Więc nie wiem czy to wina czegoś co ostatnio robiłem.

Z góry dzieki za pomoc

Pozdrawiam.

Może wirus ?? Przeskanuj kompa antycirusami i wklej loga HijackThis :slight_smile:

Niestety jak byś się domyślił nie mam niestety możliwości wklejenia HijackThis bo system nie uruchamia się. CO do wirusa wątpię bo miałem zainstalowanego antywirusa.

Może cos jest zle podpięcte ??

http://virusscan.jotti.org/ a tutaj sa skanery

Podpcięcte ??

Wszystko jest dobrze wczoraj kilnaście razy korzystałem z uruchom ponownie, a dziś po uruchom ponownie już system nie uruchomił sie tylko te restarty …

Podpięte :slight_smile:

Tak jak mówię wszystko jest ok podpięte bo działało w 100 %.

Tak jak pisałem wczoraj kilkanascie razy uruchom ponownie i wszystko ok, dziś raz i padło, a muszę jak najszybciej to naprawić bo muszę pilnie prace napisać …

uruchom komputer Ostatania dobra fonfiguracja lub w Trybie Awaryjnym przytrzymujać klawisz F8 po załądowaniu BIOS-u

Niestety ani ostatnia dobra konfiguracja ani tryb awaryjnym działa też tak jak i normalnie czyli to logo ( w trybie awayjnym jeszcze kilka napisów pomryga ) i komputer się restartuje.

wejdz w konsole odzyskiwania i:

chkdsk /p /r

Niestety nie pomaga to - tzn. znalazło i naprawiło jeden błąd ale system nadal sie restartuje.

moze proc sie grzeje i kompa resetuje dlatego. wejdz w BIOS i sprawdz temp. bo mozliwe ze przy uruchamianiu systemu temp idzie ostro w gore a jezeli w BIOSie bedzie za wysoka temp to przeczysc wiatraczek

zastosuj sie do tej Lektury i daj prosze znać o wynikach, jak co to dalej bedziemy działac