Problem z szablone na allegro

(Streat) #1

Witam! Mam problem dotyczący szablonu na allegro oto on:

1. Nie ładują mi się obrazki do szablonu z mojego serwera a dodam, że wcześniej się ładowały.

2. Gdy szablon już jako tako jest (bez obrazków ;/) to tło mi wchodzi na całą aukcje i dzieją się dziwne rzeczy na całej stronie warjuje głowne menu i stopka allegro nie ładują się zdjecia odsyłaczy allegro i wygląda to jakby u nich było coś źle ale jest tak tylko po zrobieniu szablonu. Nie sprawdzałem czy na aukcji bedzie już normalnie ;/

(Skr3czu) #2

Daj kod bo tak to ciężko pomóc ;]

(Bxlukasz) #3

wklej tutaj pomiedzy

html z szablonem to zobaczymy co w kodzie namieszales :P

(Streat) #4

(Emikle13) #5

WItaj! Wydaje się, że wszystko jest wporzadku jeśli chodzi o kod! Możesz dla ułatwienia usunąć zbędne komentarze! Myśle, że jak ustawisz aukcje to nie będzie takich błedów, ale skoro sprawdziłeś i mówisz, że tak jest nadal no to nie wiem co jest źle. :frowning: Może inni wiedzą.

(Skr3czu) #6

Ten css wszystko rozwala na allegro musiał być dużo poprawek wprowadzić

(Streat) #7

No to mówcie jakie poprawiki wprowadzić Jak bym sam wiedział jakie to jużbym je zrobił Może zacznijmy od tego dlaczego obrazki dotyczące allegro się nie pojawiają na stronie i dlaczego tło jest wsządzie a nie tylko w opisie

(Skr3czu) #8

Najlepiej jak byś stworzył sam własny szablon, a nie gotowca ...

(Streat) #9

Do zrobienia porządnego szablonu potrzebne są:

1.Umiejętności graficzne (których ja nie posiadam).

2.Sporo czasu (którego ja nie posiadam).

3.Lekka bezmyślność (przynajmniej w moim przypadku) poco mam robićwłasny szablon na allegro skoro moge ściągnąć 100% lepszego gotowca.

Apropo tego co napisałąś/eś poto pisze na forum z prośbą o pomoc żeby potem otrzymywać odpowiedzi typu zrób własny szablon?

(Skr3czu) #10

Nikt nie zrobi za Ciebie wszystkiego więc zobacz:

http://www.kurshtml.boo.pl

(Streat) #11

Hehe znam html ;] Jak byś nie zauważył cały problem polega na tym, że allegro nie interpretuje wszystkich znaczników html ;]

I prosze zakończmy już ten temat bo nie prowadzi on do niczego, no chyba, że do nabijania postów :stuck_out_tongue:

Prosze o pomoc!