Problem z szablone na allegro

Witam! Mam problem dotyczący szablonu na allegro oto on:

  1. Nie ładują mi się obrazki do szablonu z mojego serwera a dodam, że wcześniej się ładowały.

  2. Gdy szablon już jako tako jest (bez obrazków ;/) to tło mi wchodzi na całą aukcje i dzieją się dziwne rzeczy na całej stronie warjuje głowne menu i stopka allegro nie ładują się zdjecia odsyłaczy allegro i wygląda to jakby u nich było coś źle ale jest tak tylko po zrobieniu szablonu. Nie sprawdzałem czy na aukcji bedzie już normalnie ;/

Daj kod bo tak to ciężko pomóc ;]

wklej tutaj pomiedzy

html z szablonem to zobaczymy co w kodzie namieszales :P

WItaj! Wydaje się, że wszystko jest wporzadku jeśli chodzi o kod! Możesz dla ułatwienia usunąć zbędne komentarze! Myśle, że jak ustawisz aukcje to nie będzie takich błedów, ale skoro sprawdziłeś i mówisz, że tak jest nadal no to nie wiem co jest źle. :frowning: Może inni wiedzą.

Ten css wszystko rozwala na allegro musiał być dużo poprawek wprowadzić

No to mówcie jakie poprawiki wprowadzić Jak bym sam wiedział jakie to jużbym je zrobił Może zacznijmy od tego dlaczego obrazki dotyczące allegro się nie pojawiają na stronie i dlaczego tło jest wsządzie a nie tylko w opisie

Najlepiej jak byś stworzył sam własny szablon, a nie gotowca …

Do zrobienia porządnego szablonu potrzebne są:

1.Umiejętności graficzne (których ja nie posiadam).

2.Sporo czasu (którego ja nie posiadam).

3.Lekka bezmyślność (przynajmniej w moim przypadku) poco mam robićwłasny szablon na allegro skoro moge ściągnąć 100% lepszego gotowca.

Apropo tego co napisałąś/eś poto pisze na forum z prośbą o pomoc żeby potem otrzymywać odpowiedzi typu zrób własny szablon?

Nikt nie zrobi za Ciebie wszystkiego więc zobacz:

http://www.kurshtml.boo.pl

Hehe znam html ;] Jak byś nie zauważył cały problem polega na tym, że allegro nie interpretuje wszystkich znaczników html ;]

I prosze zakończmy już ten temat bo nie prowadzi on do niczego, no chyba, że do nabijania postów :stuck_out_tongue:

Prosze o pomoc!