Problem z tapetą

Siemka. Ostatnio instalowałam oprogramowanie do drukarki, nie bardzo się udało bo instatlacja była z neta ponieważ płytkę mam zniszczoną… ale mniejsza o to…;p coś popieprzyszłam, nałapałam jakieś wirusy… coś pousuwałam i od tego czasu nie działa mi tapeta na pulpicie. U wszystkich pozozstałych użytkowników komputera wszystko chodzi cacy, a u mnie gdy się loguję, włącza się tylko niebieskie tło… i za cholerę nie mogę zmienić tapety:/ Gdy klikam na właściwości ekranu, następnie pulpit to opcje do zmieniania tapety sa niedostępne… nie wiem już co robić. Proszę o pomoc! Pozdrawiam z góry thx

Ale wszystko jest pasek narzedzi itp… start tak? Jak tak to wez pobierz sobie jaką tapete z internetu i potem wlacz ja w podgladzie i Ustaw jako tło pulpitu robiłas tak? A jak to nie działa to bedziemy działąc dalej. Logi itp…

yhy, niestety to nie działa… ;/ pasek i wszystko inne tak, tylko ta głupia tapeta.

Zrób tak a jak też nic to daj logi do sprawdzenia :roll:

Złączono Posta : 21.08.2007 (Wto) 10:25

a skanowałaś kompa antywirem??Jak nie to przeskanuj :?

mowię Wam: klikam na obrazek żeby był tapetą i **** - dalej nic :stuck_out_tongue: tak już robiłam na samym początku czyli w piątek:p

a co to te logi? i gdzie się je sprawdza? :smiley:

Panuj nad językiem, bo temat wyląduje w Koszu, a Ty zarobisz barwną ozdobę posta. :?

Agaton

kupaandzia

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Pobierz narzędzia dostępne w linku i po sporządzeniu wklej logiHijackThis, Silent Runners według podanego opisu - fachowcy od logów zajmą się problemem

Żadnego wirusa nie widac ;/

i dlatego też tego nie rozumiem… chyba pozostaje mi przeinstalowanie windowsa i tyle… chłopak to samo powiedział ;p

hmm

moze i tak ale poczekaj moze ktos cos doradzi

W ogóle Cię nie mogę zrozumieć , instalowałaś drukarkę z neta ponieważ masz płytkę zniszczoną , wirusy jeju.Napisz konkretnie , dokładnie.

http://www.searchengines.pl/Falszywe-ta … 31936.html

Przeczytaj , może to coś da.

W logu nic nie widać, co wcale nie znaczy, że sytem jest czysty.

Pobierz SUPERAntiSpyware.

Przejdź do Preferences >>> Scaning Control

i zaznacz wszystkie okienka oprócz

  • Ignore System Restore

  • Scan only known files types(exe, com. itd)

Następnie pobierz aktualizacje definicji i przeprowadź Complete scan

Po wykonaniu skanowania Preferences >>> Repairs -> zaznacz

Remove/Reset Windows Deskop Backgroun/Wallpaper

i kliknij Perform Repair

jak sobie nie poradzisz, to usuń swoje konto i załóż nowe, skoro na innych kontach nie ma problemu. nie ma co od razu reinstalować system.