Problem z teksturami w grze mafia


(Radomskipk) #1

Witam, ostatnio chciałem zainstalować grę Mafia na netbooku SAMSUNG N150, instalacja się powiodła, gra się uruchamia, ale pojawiają się błędy w teksturach (znikające przedmioty, nakładające się obiekty). Dowiedziałem się, że najprawdopodobniej wina leży w sterownikach do karty graficznej (Intel GMA 3150), które mogą nie współpracować z grą. Zainstalowałem nowe sterowniki ze strony Intelu, ale problem ciągle występuje. Osobiście nie znam się na tyle by stwierdzić czy to były odpowiednie sterowniki. Bardzo proszę Was o pomoc.


(Qba Lukaszczyk) #2

Sprawdź na pudełku, czy gra jest wspierana dla Intel GMA.

Z tego co wiem, to producenci gier wypierają się kart w notebookach/netbookach.


(Pawko86) #3

ewentualnie poszukaj w google patcha do mafii :wink:


#4

Gadus , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Radomskipk) #5

Na pudełku nie ma informacji o Intel GMA 3150, ponieważ gra jest starsza od tej karty graficznej. Patch nie pomaga :confused: (Nazwa tematu zmieniona :slight_smile: )


(liriusz) #6

na to nic nie poradzisz, na pudelku jest napisane

“gra moze nie dzialac na kartach zintegrowanych i laptopach”

czy jakos tak


(Radomskipk) #7

Na stacjonarnym kiedyś miałem podobny problem, ale wtedy instalacja sterowników odpowiednich pomogła. Na netbooku działa mi Call of Duty, które ma większe wymagania sprzętowe od Mafii. Gra ogólnie działa, ale tekstury nie, więc niemożliwe, że nic nie można z tym zrobić. Może ktoś potrafiłby znaleźć odpowiednie sterowniki, z którymi mógłbym spróbować.