Problem z tempearturą lapka i sterownikami (windows 7)

Witam

Posiadam laptopa Acer Aspire 5720ZG, którego kupiłem z preinstalowaną Vistą. Ponieważ bardzo mi się Vista nie podobała postanowiłem zmienić ją na nowego Windowsa 7. Używam go na komputerze w biurze i chodzi tam wyśmienicie, porównywalnie z XP. Niestety po wywaleniu Visty i zainstalowaniu W7 na lapku zaczęły się problemy - chodzi dość wolno i grzeje się koszmarnie, oraz sam się wyłącza notorycznie. Temperatury ze speedfan mnie przeraziły:

GPU: 71C

HD0: 46C

Temp1: 75C

Core0: 70C

Core1: 70C

Cały laptop jest mocno ciepły, wydaje mi się, że za mocno. Nie wiem co z tym zrobić, pomyślałem że może to być wina złych sterowników - miałem duży problem ze znalezieniem sterów do niego pod windowsa 7, w efekcie zainstalowałem te co miałem do visty, tylko do grafiki znalazłem nowe. Nie wszystkie jednak z tych sterowników udało się zainstalować i tak mam w menadżerze urządzeń jakieś 3 urządzenia bez nazwy:

Podstawowe urządzenie systemowe (we właściwościach jest Magistrala PCI 7, urządzenie 0, funkcja 2)

Podstawowe urządzenie systemowe (we właściwościach jest Magistrala PCI 7, urządzenie 0, funkcja 4)

Podstawowe urządzenie systemowe (we właściwościach jest Magistrala PCI 7, urządzenie 0, funkcja 3)

Co mam z tym zrobić? Błagam o jakieś rady bo ten laptop jest mi niezbędny do pracy, a jestem na 95% przekonany, że to nie wina windowsa 7, tylko coś jest nie tak jak powinno po prostu…

Z góry dzięki, pozdrawiam

Dodane 02.11.2009 (Pn) 22:14

Zainstalowałem Everesta i wyjasniło się kilka rzeczy odnośnie urządzeń bez sterowników. Są to:

Nie wiem o co chodzi z pierwszym urządzeniem i drugim (nie mam żadnego pendrive’a w lapku w tym momencie, a na to by wskazywał opis), no a trzecie to chyba czytnik kard sd. Czy brak sterowników do tych urządzeń może wpływać na grzenia się komputera? Co innego może byc przyczyną? Czy może jest skądś do ściągnięcia jakaś nieoficjalna paczka sterów, której mógłbym użyć do w7? Jak w ogóle można sprawdzić czy wszystkie stery sa aktualne i właściwe?

Wyłącz laptopa przeczyść wentylator i radiator sprężonym powietrzem jeżeli takowego nie masz użyj odkurzacza.

Zrobię to oczywiście ale na 99% nie jest to przyczyną. Laptopa używałem dość często i nic takiego się nie działo, przeniosłem się na w7 kilka dni temu, i miałem to już kilkanaście razy… Wniosek oczywisty:(