Problem z testam XP

(system) #1

Mam do was Drodzy forumkowicze pytanie.

Miałem instalowany Windows XP z SP2.

Kiedy chciałem sobie zaktualizować Windows media Playera i podczas sprawdzania autentyczności wyskoczył komunikat po sprawdzeniu dodatkowych informacji że mój klucz został zablokowany i że takie rozwiązanie stosuje w przypadku firm i organizacji gdzie ten sam klucz stosuje do kilku systemów.Po tym sprawdzeniu w pasku systemowym wyskakuje mi niebieska gwiazdka a kiedy na nią najadę myszką wyskakuje napis możesz być ofiarą nielegalnego systemu.

CZY TO OZNACZA ŻE MÓJ SYSTEM JEST NIELEGALNY.

JEśLI TO NIE PROBLEM NAPISZCIE PROSZE CZY JEDYNYM SPOSOBEM NA POZBYCIE SIE TEJ IKONKI JEST ZMIANA WINDOWSA

(system) #2

no ba masz pirata lub ktoś używa twojego klucza i leć do sklepu gdzie to kupowałeś i sie zapytaj o co chodzi może ci w sklepie pirackie oprogramowanie wgrali :stuck_out_tongue: albo jak kupowałeś pudełko to ktoś używa twojego klucza może ktoś ci zarąbał klucz i używa go sobie :mrgreen: albo nie wiem co :twisted:

Złączono Posta : 06.08.2007 (Pon) 10:09

microsoft sie raczej nie myli w takich sprawach :twisted:

(JNJN) #3

Sam powinieneś wiedzieć czy masz system legalny - zadzwoń do przedstawiciela Microsoftu w Polsce i wyjaśnij problem.

(system) #4

Cały problem polega na ty że na początku miałem 98 w dodatku sklep który składał komputer sie zwinoł na serwisie kiedy montowali sieciówke stwierdzili że to składak choć zaznaczam powinien być orginał a na dodatek musiałem sie przestawić na XP który instalował mi informatyk ze szkoły mnie przy tym nie było więc ja zostałem z problemem.

więc musze wymienić system najpierwe trzeba będzie kupić płytke z windowsem ???

(Donia 10) #5

Powiedzcie, ja też mam taki problem... :frowning:

(system) #6

no to ci wgrał pirata jak za to nic nie zapłaciłeś :twisted: leć do sklepu komputerowego powiedz że chcesz kupić oryginalny system xp najlepiej xp home i tyle :twisted: i najlepiej przeinstaluj system i nie dawaj żadnemu informatykowi sam to zrób bo ja mam złe zdanie o nich :twisted:

(Donia 10) #7

Dzięki. :slight_smile:

(system) #8

Microsoft od razu nie pisze że masz pirata i że cię znajdą i ci kompa zabiorą tylko daje ci szanse zalegalizować system wiec lepiej to zrobić :twisted: lub jak masz wątpliwości zadzwonić do Microsoftu w Polsce tak jak pisał JNJN i przedstawić problem :mrgreen:

(system) #9

Dobra dzięki