Problem z Tlenem

Mam problem od wczoraj. Komunikator TLEN po każdych 1-2 minutach pracy wyłacza się_! W czym tkwi problem?_

Wyłącza czy rozłącza :wink:

Jaka wersja Tlena ?

Jaki system ?

Spróbuj zrobić reinstalke :wink:

Jaki antywirus firewall ?

Ale najlepiej jak zrobisz reinstalkę … :stuck_out_tongue:

—Tlen—

http://j.o2.pl/idi/tleninst52342.exe

Nie ma takiej potrzeby. To problemy leżące po stronie serwerów tlenu. Teraz jest już wszystko OK. Wczoraj nie działa również strona O2 jak i poczta na tlenie.

Miejmy nadzieję że wszystko już wróciło do normy :slight_smile:

Jak się koledze wyłącza komunikator ? :expressionless:

Tu chodzi o wyłączenie a nie o “rozłączenie” :-o

Obstawiam na 95% że to przejęzyczenie autora topica.

O czym świadczy powyższy cytat.

W powiązaniu z takimi samymi problemami u mnie jak i innych osób z mojej “tlenowej” listy kontaktów staje się to niemal ewidentną przyczyną.

Zresztą poczekajmy na wypowiedź samego zainteresowanego.

Fiesta nie zgodzę się z tobą bo wczoraj cały dzień komunikator chodził bez zarzutu :smiley:

O co to nie. Wczoraj w godzinach popołudniowych było dokładnie tak jak napisł Fiesta. :smiley:

W dzień to może i tak problemy zaczęły się koło godziny 21

Na dowód masz moją rozmowę z człowiekim z drugiego krańca kraju.

Zresztą napisałem:

Poczekajmy na odpowiedź samego zainteresowanego, jeżeli problemy będą nadal występować, będziemy się wtedy dalej zastanawiać co zrobić z tym fantem.

Potwierdzam, wczoraj padł serwer na o2! Jednak dzisiaj komunikator i partal chodzą bez problemu! :slight_smile: Pozdrawiam

Myślę, że to nie jest przejęzyczenie, ponieważ mój kolega boryka się z podobnym problemem. Tlen wyłącz się mu po 1-2min za każdym razem gdy go uruchomi !!

Raczej nie. Ja mam Sp2 i Tlen chodzi bez błedów.

ufol odpowiedz na pytania Sharka pomyślimy co to powoduje. Ewentualnie powiedz czy pokazuje się jakiś błąd.

Ok już mówię!

Wczoraj około 23:00 z tlena usunęły mi się wszystkie kontakty!

Po pewnym czasie wyłączył się! I do teraz za każdym uruchomieniem także się wyłącza!

Mam Windowsa XP PRO, SP2, i nigdy takie rzeczy mi się nie zdażały:(

No a probowałeś go przeinstalować?? Jak nie to ściagnij najnowszą wersję tlena i przeinstaluj. Rozumiem że kontakty znikneły tylko z komunikatora na serwerze tlena są. :?

TAK robiłem reinstalki!

Ale w dalszym ciągu nie informujesz jaką masz wersję. Proponuję zrobić tak. Odinstaluj całkowicie Tlena przeczyść kompa ze zbędnych śmieci ( Wpisy w rejestrze) sprawdz czy w C:\Program Files\Tlen.pl nie ma żadnych plików. Jak są to usuń cały folder, dopiero po tym zainstaluj ponownie najlepiej najnowszą wersję. :smiley:

Myślałem że da się przeżyc kilka chwil bez TLENA! !!

Po pierwsze nie pisz post pod poste.

Po drugie nie podejmuj pochopnej decyzji- ten format to przesada

HE HE!! Sam do tego doszłem. Wystarczyło wyłączyć plugina Tlendostęp.plt. Hehe! Jestem happy!! Dzięki za próby pomocy!!