Problem z tlenem

witam.Mam pytanie.zainstalowalem TLEN i po instalacji na pasku autostartu pokazaly mi sie dwie ikoni tlenu? jedna jest z “dymkiem” mojego maila na …o2.pl a druga pokazuje mi dymek z moim numerem GG. Czy to jest poprawne dzialanie? U kolegi widzialem tylko jedna ikonke tleny mimo ze tak jak ja przerzucil kontakty z GG na tlen. GG odinstalowalem. Jak zrobic zeby byla tylko jedna ikonka na pasku??

P.S. i jeszscze jedno. Wiem ze sie da kontaktowac w tlenie prze kamerke.Jak to zrobic zeby np. do kontkatu jakiejs osoby dolaczyc info ze posiada ona kamerke.

czekam na wskazowki

pozdrawiam :lol:

Jest to jak najbardziej poprawne. Zwróć uwagę na to że jedna “głowa” :arrow: ikona tlenu ma napis gg. Potrzebne jest to w tym celu że możesz ustawić sobie w ten sposób dwa osobne stany dostępności dla telnu i GG, bądź jak wolisz schybchronizować je ze sobą. Kolega mógł zaimportować kontakty z gg ale nie uaktywnił połączenia z serwerem GG i stąd widoczna jest tylko jedna ikona.

dziekuje za informacje i czekam na wskazowki dotyczace wspomnianej kamery internetowej. :slight_smile:

To ta osoba powinna zrobić w swoim profilu. Ma tam mozliwość zaznaczenia tej opcji. Ty możesz ewentualnie takie osoby przypisać do grupy którą sam stworzysz ale na niewiele ci sie to zda. Pokombinuj trochę. :smiley: