Problem z Torrentami :(

(Kretmen) #1

Mam łącze DSL 126 kb/sek. Jak ścągam jakiegoś torrenta to mam szybkość max 15 kb/sek.(a jak sciągam ze stronki to mi ściąga ok. 120kb/sek.)

Jeśli możecie to napiszcie jaki program jest bajlepszy do torrentków i jak go DOBRZE SKONFIGUROWAĆ.Ja używam Azureus'a

Pozdrawiam :slight_smile:

(Coyote Xp) #2

wydaje m sie ze problem nie lezy po stronie torrentu ale złych jednostek , otóz masz łącze 126 kilobitów a azureus wyswietla predkosc w kilobajtach (1kilobajt = 8 kilobitów) ,co do klientów BT to polecam BitComet :slight_smile:

(Krzysieknd2) #3

Wg. mnie najlepszy jest Bitcomet ( http://www.bitcomet.com) Ja w nim praktycznie nic nie konfigurowałem i sciąga się dosyć dobrze.

Jak Ci się będzie ściągało zależy od ilości seedów i peerów. Seedzi to użytkownicy którzy ściągnęli dany plik i teraz go udostępniają, natomiast peerzy to ludzie którzy w danech chwili ściągają ten plik :slight_smile:

Ja na stronkach mam transwer ok. 250kB/s ale co z tego jak na torrencie MAX miałem 80, 90kB/s

(Kretmen) #4

Dzięki za porade...

Wywaliełem Azureus'a bo bardzo mi kompa zamulal :evil:

Jest jeden Seed który to udostępnia.A transfer ma 0 kb/sek a na Azureus'sie miałem transfer 1,5 kb/sek.

Może napszcie jak go skonfigurawać żeby w miarę szybciej ściągał :lol:

(Polko P L) #5

a ile peerów ?

jego włąściwie nie trzeba konfigurować, może poszukaj jakiegoś innego torrenta co będzie miał więcej seedów