Problem z Toshibą A30

Witam.

Ostatnio zainstalowałem nowy XP (w sensie przeinstalowałem) na laptopie toshiba a30 i od tego czasu komp wyłącza mi się gdy podłączony jest do zasilacza. Jak zauważyłem powodem tego jest nadmierne nagrzewanie się laptopa. Przed reinstalacją systemu wszystko było OK, teraz da się tylko pracować na baterii lub trzymając kompa na kolanach (gdy podpięty jest do prądu). Nie rozumiem zaistniałej sytuacji gdyż wiatraki chłodzące działają tak samo gdy pracuję na baterii jak i po wpięciu do zasilacza mimo to komp się przegrzewa i wyłącza. Ponieważ pierwszy raz przestawiałem system na laptopie zwracam się z prośbą o pomoc, być może nie zainstalowałem jakiegoś sterownika lub czegoś takiego??

Mam Tośke i z tego co wiem, powinieneś zainstalować XP z płyty Recovery CD. Czy zainstalowałeś z czegoś takiego? Recovery zawiera wszystkie potrzebne sterowniki dla twojego laptopa.

Nie instalowałem z płyty recovery. Skorzystałem natomiast z innej wersji XP oraz płyty “tools and utilities” toshiby z której zainstalowałem sterowniki.

Czy komputer się tak poprostu wyłącza czy są jakieś bluescreeny? Jeśli nie to czeka Cię tylko serwis.