Problem z Toshiba A350 - oprogramowanie

Witam.

Posiadam Toshibę A350. Jest tu ukryta partycja z Windowsem vistą. Chciałem przeinstalować i w końcu przeinstalowałem na Windowsa 7, jednak zauważyłem że 7 nałożyła się na starą vistę, po 2 nie spodobał mi się w ogóle i chcę powrócić do Visty. Zależy mi na sformatowaniu C i zainstalowaniu na nowo Visty.

Problem w tym, że nie potrafię uruchomić instalacji Windowsa. Z tego co wyczytałem, nie zrobiłem płyty RECOVERY DISC i może być teraz problem z ruszeniem.

Co robić?? :frowning:

Poczytaj instrukcję do lapa jak uruchomić nową instalację z ukrytej partycji - pisze. Problem może być wtedy, gdy niechcący usunąłeś ukrytą partycję z Vistą z dysku.

Powinno się dać uruchomić instalację bezpośrednio z dysku.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1691635.html

Jak coś wrzuć do gogli i czytaj

Toshiba A350 recovery

Niestety, w instrukcji pisze że należy wyłączyć lapa, gdy pojawi się logo Toshiby nacisnąć F12 (należy w napędzie mieć włożony RECOVERY Disc - którego nie mam) i wtedy można coś działać. Nie jest napisane, jak uruchomić instalację bezpośrednio z ukrytej partycji - podejrzewam, że robi się to przez Recovery Disc.

Partycja ukryta na pewno jest, ponieważ wszystkie inne partycje są a po zainstalowaniu Windowsa 7 okazało się, ze jest on jednocześnie na plikach poprzedniej Visty.

Poczytaj w necie - gdzieś widziałem, że można pobrać dysk/i recovery, inne metody - czytaj.

Moja dziewczyna ma tez Toshibe, inny model.

Zgralem od niej plytke DISC RECOVERY.

Nowa vista zainstalowana, jednak nie ma zadnych sterownikow.

Patrze na instrukcje i kompletnie nie wiem, zakrecilem sie kompletnie.

Chcialbym zainstalowac Viste z mojego kompa, ktora ma odrazu wszelkie sterowniki :frowning:

Dalej nie wiem, jak uruchomic teraz instalke z ukrytego dysku.