Problem z tożsamościami w OE

Chce aby przy włączaniu OE włączała sie Tożsamość głowna i ją mam zaznaczoną w opcjach a włącza sie ta która została zamkniąeta przy zamykaniu programu.

tosamoci1di.th.jpg

Sprawdz w Plik>Tozsamosci >Zarzadzaj tozsamosciami>Wlasciwosci-czy jest tam wpisana poprawnie nazwa dotyczaca tozsamosci?Jak nie to ja zmien.

Ustawiałeś hasło dla tożsamości?

nie ustawiałem

Tozsamosc glowna jest automatycznie tworzona przez Outlook.Widze,ze masz jeszcze jedna-Lukasz-zeby poprawnie obie dzialaly trzeba dla kazdej z nich utworzyc konto pocztowe i odpowiednio je skonfigurowac.Otworz Tozsamosc glowna w programie pocztowym i sprawdz w Narzedzia>Konta>Wlasciwosci-czy masz w oknie tylko jedna nazwe tj czy figuruje tam tylko np ta Tozsamosc gl?czy jest dodatkowo Lukasz?-jesli sa dwie to jedna,tj te Lukasz usun i dalej sprawdz ustawienia tego konta,czy sa poprawne?To samo zrob z druga tj Lukasz.Jesli te obie tozsamosci dotycza tylko jednej Twojej skrzynki to jedna z nich po prostu usun.Dla kazdej tozsamosci musi byc skonfigurowane konto pocztowe.

ok dzięki chyba juz jest OK… pozatym mam pytanko czy w Outlooku ale w tym z office 2003 jest możliwość tworzenia tożsamości?