Problem z transferem plikow

Oczywiście macie na kompach udostępnione pliki??

jest to możliwe chociaż robiłem tak na LAN przez Tlen i tak jest na serio, chociaż może nie jest to minuta ale szybko 3-4 MB/s

Prawdę Kolega pisze w sieci lokalnej ( w tej samej sieci uzytkownicy) u mnie na dc+ dość częstą przesyły plików są w granicach 8 Mega/sek a srednio 2.5 do 3 Mega /sek . .

Tylko nie bardzo rozumiem problem ?

Jeżeli komuś przesyłasz plik a on jest w tej samej sieci coty to prędkość powinna byc podobna jak na dc+ A jeżeli wysyłasz poza sieć lokalną . To będzie ona zblizona do wielkości łacza internetowego przydzielonemu każdemu userowi.

Pozdro

Przykładowo obaj jesteśmy w jedenj lokalnej sieci ja do ciebe mogę przesłąc plik (film z szybkością np. 4 Mega sekunda ) a ty nie mozesz mi przesłać pliku…?

Czy o to chodzi ??

Jeżeli o to to przyczyną może być np. jakaś zapora… . U Ciebie lub U mnie ( omawiamy mój przykłąd) .

Lub źle skonfigurowane połaczenie sieciowe .

Przyczyn może być wiele…

A ten znajomy to taki sam użytkownik sieci .?

Mozę to admin lokalnego serwera. sieciowego .?

spytaj admina czy nie zablokowa ci portu bo u mnie tez tak jest nie moge nikomu przeslac ani nikt nie moze mi nic przyslac ( ta mam w tlenie ) a tak na marginesie to skad macie ten net bo tez bym taki chcial z takim przesylem :slight_smile:

2 szt. OT ==:> Kosz