Problem z trybem awaryjnym

Otoż mam problem z zalogowaniem się do systemu w trybie awaryjnym, wygląda to tak ,że włanczam kompa naciskam f8 wszystko sie elegancko ładuje i gdy pojawia się okno logowania komp sie restartuje i tak za kazdym razem .Gdy włanczam komputer normalnie wszystko działa jak nalaży .Wirusy raczej odpadają bo wrzucałem logi na forum skanowałem kompa kasperskim i skanerami online i nic nie znalazły.Macie jakieś pomysły w czym może tkwić problem?

Start --> Uruchom --> chkdsk /f

Start --> Uruchom --> sfc /scannow

sprawdziłem dysk chkdsk /f i nic nie wykrył natomiast po wpisaniu drugiej komendy na sekunde pojawiło się okno dos’a po czym zniknęło i nic z tego nie wynikło,problem jak był tak jest,macie jakieś inne pomysły?

odłącz wszystkie możliwe sprzęty tj. stacje dyskietek, CDROM, skaner, drukarke etc.

czy klawiatura jest na wejście USB :?:

nie klawiatura i mysz są na wejście ps 2 ,odłączyłem wszystko z kompa tak jak pisałeś De Niro ale nic to nie pomogło

Jaki system?

chkdsk /f /r <-- chyba tak, jak znajdzie jakiesuszkodzone sektory to je naprawi.

Czy jakies usługi zostały wyłaczone przez Ciebie :?:

:evil:

System windows xp pro, dysk sprawdzony chkdsk /f nie ma żadnych błedów ani bad sectorów ,sprawdzałem też dysk programem wd diagnostic i dysk przechodzi wszystkie testy co do usług to wyłanczałem usługe Windows Log ale dziwna sprawa bo jak ją chciałem teraz właczyć to tej usługi teraz juz nie ma i niemoge jej właczyć.Najbardziej mnie dziwi to że komputer uruchomiony w normalnym trybie działa tylko nie można go uruchomić w trybie awaryjnym.

:arrow: start-> uruchom-> sigverif.exe Zaawansowane

schowek01kl6.jpg

Następnie utworz folder na pulpicie gdzie nie podpisane sterowniki wytnij z C:\WINDOWS\system32\drivers i wklej do utworzonego folderu na pulpicie, i spróbuj uruchomić komputer w Trbie awaryjnym

dzięki za rady ale pomógł jedynie format i już wszystko działa