Problem z tunerem KWorld

Mam problem z karta radiowo-telewizyjna Kworld Philips 7134. Przejrzalem posty jakie sa na forum na ten temat, ale nic nie znalazlem dla siebie, dlatego podejmuje ten temat na nowo, moze ktos cos mi poradzi: Otoz problemy z tym tunerem mam od samego poczatku - po wlaczeniu oprogramowania, po jakims czasie, a niekiedy juz po kilku minutach komputer calkowicie sie zawiesza. Dzialo sie tak kiedy wgralem sterowniki otrzymane na plytce razem z tunerem, dzieje sie tak tez kiedy zainstalowalem nowsze sterowniki pobrane z jednej ze stron. Komputer zawieszal sie kiedy mialem wgrany system win ME, pare dni temu wgralem win XP wierzac ze bedzie juz lepiej, bo sam system XP jest podobno bardziej stabilny… ale dzieje sie dokladnie to samo! Ostatnio wszedlem na strone producenta (ktorą nawiasem mowiac znalazlem na http://www.dobreprogramy.pl, za co wielkie dzieki :))

wiesz mam podobny problem - też zwiecha po kilku sekundach. ja mam tak odkąd zmieniłem płyte główną , ale wcześniej wszystko było ok.w serwisie mówią że trzeba poprzestawiać przerwania w biosie - tyle ci moge powiedzieć.

to musze kogos popytac o te przestawienia… dzieki!

Zapewne zmieniłeś na płyte z czipsetem via :smiley:

Mam to samo a innej karcie tv i płycie Shuttle AK32

Dzieje się tak dopiero po zainstalowaniu Via4in1

Ale czemu sie nie zawiesza na nowszych sterownikach??

Bo ja wiem :stuck_out_tongue:

U mnie problem występował tylko pod XP, a pod 98 nie było żadnych problemów. Po zmianie procesora z durona 1100 na Athlona xp 2400 problem zniknął. Pewnie to problem z przerwaniami :?

Kurcze, no widzisz, a ja mam Athlona 1800+ i wiesza mi sie i pod ME i pod XP…:frowning: A na nowych sterownikach chodzi, ale tylko radio, nie ma TV… jak pisalem na poczatku postu…kurde!