Problem z TV-OUT w GeForce 3 Ti 200

Witam wszystkich!

Przeczytałem topici jakie znajdują się na tym forum odnośnie podłączania telewizora do komputera, lecz w żadnym nie znalazłem rozwiązania na mój problem. Otóż posiadam kartę Gainward GeForce 3 Titanium 200 i chce połączyć komputer z telewizorem, by móc oglądac filmy i inne rzeczy na nieco większy ekranie. Na początku podłączyłem TV za pomocą kabla który został dany do karty (przejściówka S-Video -> Chinch i kabel chinch) lecz nie działało (przez nie działało rozumiem, że na ekranie telewizora nie pojawiało się nic po wejściu w którykolwiek tryb AV oraz komputer nie wykrywał mojego telewizora). Postanowiłem zrobić to za pomocą kabla EURO Scart -> efekt jest dosłownie taki sam jak poprzednio. Telewizor jest sprawny w 100%, kabel także (sprawdzany dzisiaj u kolegi lecz na karcie innego zupełnie producenta). Telewizor jest marki Sony. Nie mam pojęcia co zrobić, żeby móc cieszyć się z opcji lustrzanych monitorów…

Proszę o pomoc i dziękuję za nią z góry!

Pozdrawiam, Dark Star

zaznaczona opcja “wymuś wykrywanie TV”?

jak wyzej wymus wykrycie tv a jak nie aktułalizacja biosu karty pozostaje :smiley:

Czy w sterowniku karty masz zakładkę nView.

Do karty zastosuj sterownik max w wersji 56.72 - XP.

Poczytaj i linki:

http://solar.blurp.org/tvout.html