Problem z TV outem - radeon 9250


(system) #1

Witam, mam problem z moim radeonem 9250, otóż nie wiem, jakie mam zainstalować sterowniki, żebym mógł oglądać filmy z komputera na telewizorze, za pośrednictwem kabelka od Tv outu karty graficznej. Może ktoś z Was wie, jak mi pomóc? Z góry wielkie dzięki :slight_smile:


(Tstark) #2

Proponuje zainstalować najnowszą wersje sterowników Catalyst do kart ATI, które można pobrać ze strony http://www.ati.com (teraz to połączona strona z AMD notabene). Po instalacji we właściwościach karty graficznej pojawią się zakładki ATI i na karcie monitory włączamy monitor TV (jeśli będzie podłączony kabel do TV to opcja ta będzie dostępna), a potem w zakładce NAKŁADKA wybieramy sposoby wyświetlania na TV (np to samo dla wszystkich, spowoduje że to co będzie na pulpicie to będzie wyświetlane na TV, łącznie ze strumieniem video.


(Adarek) #3

Srerowniki nornalne . Ze strony producenta.

http://www.atitech.ca/

A tu jak ustawić:

http://www.benchmark.pl/artykuly/porady ... ona-1.html


(system) #4

oo, dzięki, mam nadzieję, że będzie działać :), ale teraz nie mogę nawet ściągnąć sterowników, bo w trakcie ściągania komputer sam mi się resetuje :/. Opisałem ten problem w innej części forum, "Problemy", mam nadzieję, że to nie jest coś poważnego...


(Adarek) #5

Debugger Windows. Lekarstwo Na Blue Screen I Resety.

Zdiagnozuj problem jak opisuje autor.

Usuń odpowiedni program, / plik.

To na czerwo:

Plik powiąż z programem. Za opmocą google najepiej.

W razie problemów załuż nowy temat a wczesniej poczytaj :

http://rtfm.killfile.pl/