Problem z TV

(system) #1

Witam

Po formatowaniu dysku, wszystko zainstalowało si jak najbardziej poprawnie, lecz problem pojawił się z odbiornikiem TV, wszystko widać (okienka w kolorach - pieknie), ale jak odpalam film to widzę albo na monitorze, albo na TV. Wcześniej miałem takie same ustawienia i wszystko działało OK, ustawione miałem KLON w karcie graficznej i niebyło problemów. Mam to samo oprogramowanie co wcześniej i zachodzę w głowe o co chodzi??

Używam subedit playera, tak jak wcześniej i podstawowe codeki

Niby wszystko po staremu a nie idzie ...

Może ktoś miał z takim zjawiskiem styczność

Pozdrawiam

(fiesta) #2

Nie ma to większego znaczenia z jakiego playerka korzystasz. Napisz raczej jaką masz kartę graficzną i jakie stosujesz sterowniki do niej.

(system) #3

karta to Riva TNT2 m64 (AGP)

co do sterowników to mam standartowe - pobrane z netu, nie pamiętam teraz wersji :wink:, ale wczoraj jeszcze zainstalowałem starszy sterownik na próbę i było to samo

generalnie sterownik jest taki sam jak poprzednio

(lazikar) #4

Włacz tryb teatralny w ustawieniach sterownika. :slight_smile:

(system) #5

tryb teatralny ??

z tego co pamiętam to nie mam takiego, jest KLON, DUAL, MONITOR i TV

zasam dzisiaj najnowszy sterownik, tamte wywale, ale wątpię aby to pomogło - cholirka zawsze pod góre :wink:

przynajmniej się coś dzieje :wink: :roll:

Złączono Posta : 11.10.2005 (Wto) 20:32

zainstalowałem 78.01_winxp2k_international_whql , ale niestety nadal nic nie idzie :frowning: filmy odpalają tylko na monitorze, z telewizora ciągnę jedynie głos, nie mam w ustawieniach trybu teatralnego - ustawiony mam KLON, okna i pulpit widać jak najbardziej ale filmów nie ma ...

i jak ja mam to córce wytłumaczyć :!: :o

ona bez bajek nie da rady, tymbardziej że jest chora :frowning:

może znajdzie się ktoś kto mi cosik podpowie :slight_smile: