Problem z tworzeniem skrótu w Winrarze

Robię własną instalkę programu CCleaner żeby była całkowicie zautomatyzowana ponieważ chcę zrobić twz. add-on’a do nlite. no i robię archiwum sfx wpisuje wszystkie dane i wpisuje dane przy tworzeniu skrótu no ale po zainstalowaniu skrótu nie ma, albo jak jest to jest nieaktywny… Co robię źle?

w zakładce ogóle w folder docelowy wpisuje “%SystemDrive%\Program Files” - to jest dobrze bo pliki wypakowują się tam gdzie chce.

w zakładce tryby wybieram “ukryj wszystko” bo chce mieć instalcje zautomatyzowaną - to też jest dobrze. w zakładce tekst i ikona wybieram tylko ikone dla archiwum - to jest też dobrze bo archiwum przybiera taką ikonę jaką chce.

no ale w zakładce zaawansowne klikam w “dodaj skrót…”

gdzie utworzyć wybieram pulpit

plik do którego tworzony jest skrót - CCleaner.exe - nazwa jest przepisana prawidłowo

Folder docelowy - %SystemDrive%\Program Files\CCleaner ( próbowałem również C:\Program Files\CCleaner) - nazwy folderów są również przepisane dokładnie.

opis- tutaj nic nie piszę, ale próbowałem z napisem ccleaner i tez nic nie dawało

nazwa skrótu -CCleaner

ikona skrótu - ikona.ico ( ikonka jest umieszczona w folderze który jest dodawany do archiwum) ale próbowałem również na wszystkie inne sposoby :frowning: o co kaman? już nie mam nerwów żeby dalej się z tym bawić…