Problem z *.txt do filmów

Witam!

Mam taki problem: Zdarza mi sie czasem że nie moge otworzyć napisów do filmów w różnych programach (np. allplayer 2,bs player) Po otworzeniu napisy niby są włączone ale sie nie wyświetlają. Taka sytuacja miała miejsce już kilka razy i nie wiem z jakiego powodu :frowning:

Ps. Te dziwne napisy odtwarzają sie jedynie w all playerze 1.4 ale gdy tego prubuje włączyć odrazu mi sie przełącza do 2.0 czy musze wyinstalować 2.0 żeby odpalić napisy?

A plik tekstowy z napisami ma taką samą nazwę co plik z filmem. Bo jak nie to nie będą się wyświetlać. :smiley:

Tomiemu_lee nie chodziło chyba o automatyczne otwieranie napisów. Jemu wogóle jak mi się wydaje, nie chcą otwierać się niektóre napisy. A przy manualnym otwieraniu napisów, ich nazwa niema znaczenia.

Tommy, możesz poszukać alternatywnych napisów do filmów np. TU : http://napisy.org/

Wszystko zależy od tego, czy dany program obsługuje dany format napisów. Jak wiadomo ( :roll: ) tychże drugich jest od “zatrzęsienia” i nie każdy player daje sobie radę z danym formatem napisów.

Dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w SubEdit-Playera. Pod tym względem (kompatybilności napisów) jest to naprawdę bardzo dobra aplikacja. Umożliwia ona m.in. konwersję napisów, dzięki czemu zaczną one być “łykane” przez inne, Twoje ulubione odtwarzacze :idea: