Problem z... tym co napisałem

Witam ,mam taki problem, od kilku tygodni zawiesza mi sie komputer na takich stronach jak youtube.pl , wiocha.pl , nk.pl , niewiarygodne.pl , techotropia.pl i czasem gdy otworze jakieś wiadomości np. na wp.pl… na początku działo sie tak tylko na youtube, ale np gdy na facebook’u otwieram filmy z yt to działają, przeinstalowałem firefoxa, wrzuciłem nowy adobe flash player, przeskanowałem kompa, pousuwałem te ciasteczka, przepuściłem przez CCleanera i nic, pomożcie! !!

Odinstaluj Firefoxa i Flasha, zainstaluj na nowo Firefoxa i Flasha czyszcząc przedtem śmieci po Firefoxie (być mozę CCLeaner to potrafi, jeśli nei to ręcznie powyrzucać pliki Firefox z katalogu użytkownika).

Tylko jakie śmieci mam pousuwać bo nie znam się na tym…

Dodane 04.02.2012 (So) 21:37

Mam jeszcze jedno pytanie-bo nawet nie wiedziałem że mam zainstalowanego google chrome-czy chrome i ff mogły na siebie współdziałać i blokować te stronki? bo jak mi się wieszał komp to zamykałem tylko firefox.exe w aktywnych procesach, na chroma nie zwracałem uwagi czy był aktywny…

Nie

No to przeinstaluj tego FF, przeczyść CCleanerem i zainstaluj na nowo. I tak samo zrób z flashem.

Łatwo go zauważyć, bo chrome.exe to zwykle kilka procesów.