Problem z uciążliwą konferencją GG

Witam,

W zeszłym tygodniu, po zalogowaniu się do komunikatora GG 10, ukazała mi się wiadomość pt. - Konferencja … i tu wszystkie osoby z mojej listy, no, prawie.

Codziennie pojawia się to w porach wieczornych. Podejrzewam o to skuteczne utrucie komunikowania się znajomego, jednak on twierdzi, że nic nie robił takiego, lecz w konferencji jego numer jest na pierwszym miejscu. Pytanie brzmi, czy pierwszy nr w konferencji oznacza zawsze numer osobnika rozpoczynającego ją, a pytanie drugie, czy można to jakoś wyłączyć?

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc.

1- pierwszy numer na konferencji oznacza rozpoczęcie przez ten numer. A zakończyć można jedynie w taki sposób, że nikt nie będzie na tym pisał. To wtedy więcej się to nie będzie pojawiało.

Tylko w tym problem, że jak nikt nie pisze, to samo nagle się pojawia, wiadomość przychodzi, a w środku puste . Dopiero później ktoś się wścieknie i rzuca epitetami na tym. A jeszcze taki problem, że pojawia się to wtedy, kiedy ten numer jest niedostępny, wszelkie próby komunikacji z nim są nieskuteczne.

Miałem ten sam problem więc napisałem na prv aby ludzie nie pisali na konferencji- nie pisali to tego nie było. Wystarczy, że nikt nie będzie pisał i zamknie okno rozmowy. Przynajmniej mi to pomogło.

Dziękuję za tak szybką pomoc. Wypróbujemy - zobaczymy. :slight_smile:

A nie możesz go zablokować ? Po zablokowaniu osoby nie otrzymasz od niej już chyba wiadomości.

Zainstaluj AQQ, tam w ustawieniach można włączyć opcję, żeby pytał się ciebie czy chcesz dołączyć do konferencji GG. Jeśli odpowiesz, że nie chcesz, komunikator będzie ignorować wszystkie wiadomości z tej konferencji.

Ja raz miałem taki problem (osoby z mojej listy to nie była chyba nawet połowa) i cały dzień odpisywali nie szczędząc wulgaryzmów. W końcu pomyślałem że AQQ musi mieć taką opcję (przecież niby jest lepsze od GG) i ją znalazłem.

M-jet120 , nazwij temat konkretnie i bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978