Problem z uciążliwymi Dumpami w Windows XP

Mam taki problem co pewien czas na moim komputerze występują dumpy(coś podobnego do blue screenu).

Przeinstalowanie systemu Windows XP nic nie pomaga. Sprawdziłem programem CHKDSK ale nie znalazł błędów na dysku. Raczej to nie wina np. wirusów bo nawet na nowym systemie dump występuje. Mam aktualne wszystkie sterowniki. To jest kłopotliwe gdy np. ściągam jakiś duży plik aż tu nagle czarny ekran. A gdy uruchomie system od nowa wszystko wraca do norma a po kilku godzinach znów wystąpi dump. Wymieniłem też pamięć RAM i tez nic nie pomaga. Zasilacz mam 560 W. Proszę o pomoc.

Opis błędów:

On Sat 2009-10-03 06:18:34 your computer crashed

This was likely caused by the following module: win32k.sys

Bugcheck code: 0x1000008E (0xC0000005, 0xBF952C39, 0xB32D8C00, 0x0)

Error: KERNEL_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M

file path: C:\WINDOWS\system32\win32k.sys

product: System operacyjny Microsoft® Windows®

company: Microsoft Corporation

description: Współużytkowany sterownik Win32

The crash took place in a standard Microsoft module. Likely the culprit is another driver on your system which cannot be identified.

your computer crashed

This was likely caused by the following module: ntoskrnl.exe

Bugcheck code: 0x1000000A (0x8B36B534, 0x2, 0x0, 0x804F9942)

Error: Unknown

file path: C:\WINDOWS\system32\ntoskrnl.exe

product: System operacyjny Microsoft® Windows®

company: Microsoft Corporation

description: Jądro i system NT

The crash took place in a standard Microsoft module. Likely the culprit is another driver on your system which cannot be identified.

podaj konfigurację komputera + markę zasilacza, zainstaluj program hd tune i wrzuć zawartość zakładki health, sprawdź temperatury czujników płyty głównej,procesora itd.

Płyta Gigabyte VM900M Grafika zintegrowana VIA UniChrome9 2 GB RAM , Chieftec 560 W . Temperatury w normieDysk 45-48 stopni Procesor 53-55 stopni (sprawdzane EVERESTEM).