Problem z udostepnianiem internetu(AD-HOC) / Connectify

Witam moim pierwszym postem na forum :slight_smile:

Mam pewien problem, który rozpoczął się dopiero dziś :slight_smile:

Na moim PC (Windows 7 Professional 32 bit) mam podłączony lokalny internet radiowy.

Posiadam w domu również laptopa (Windows 7 64-bit) i bardzo chciałem mieć na nim internet :slight_smile: Udało mi się uzyskać w domu internet bezprzewodowy za pomocą programu Connectify i wszystko było pięknie do czasu :slight_smile:

Otóż dziś wydajność internetu na laptopie została bardzo mocno ograniczona. O ile na PC osiągam transfer 100-180 kb/s to na laptopie (w tym czasie internet na PC nie jest wykorzystywany) internet osiaga jedynie 20-50 kb/s . Analogicznie w nocy transfer zostaje zwiększony do okolo 300 kb/s , laptop odbiera jedynie 90-120 kb/s

Dodam, że do wczoraj wszystko było dobrze :slight_smile: a przynajmniej nigdy nie miałem problemów, a teraz nie jestem w stanie przeglądać komfortowo stron, grać w gry online itp :slight_smile:

Moze ktoś mi powiedzieć gdzie leży problem, bądź czy da się przekierować 99% transferu na laptopa bez żadnych ograniczeń :slight_smile: ?

Jeśli ta informacja jest użyteczna dodam ze PC mam kartę sieciową z obsługą wi-fi Broadcom 802.11g