Problem z Update Anti Vir Personal Edition Classic


(asziatko) #1

Witam,

Od paru dni mam problem z update programu antywirusowego Anti Vir Personal Edition Classic. Ostatnią raz update był dokonany przez program w dniu 16.06.2008 r. Owszem codziennie program Anti Vir Personal Edition Classic próbuje pobrać nowszą wersje bazy ale zawsze ta próba jest nie udana i kończy się takim info jak na screenie poniżej.

a8cdcedb31d04646.jpg

Co może być powodem tego że program Anti Vir Personal Edition Classic nie może pobrać aktualizacji?. Przydało by się pobrać nowszą bazę. Może jest możliwość pobrania bazy spakowanej w zip lub rar bez konieczności update bazy?.


(Łukasz [Bot]) #2

Próbój wieczorem, albo w nocy dokonać update, bo w dzień nie dopchasz się do serwera. :slight_smile:


(Sebastianchrzan) #3

ja nie mam problemu!obojętnie no każdej porze!


(przemek8423) #4

Ściagnij sobie lepiej http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... +8.1.0.295 ja osobiście używam Avira 8 Premium i widze że wersja 8 ma lepszą baze wirusów.


(asziatko) #5

Pod likniem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... +8.1.0.295 dostępna jest 7 wersja programu Anti Vir Personal Edition Classic. Również pod tym linkiem http://www.avira.com/en/download/index.html jest też dostępna 7.


(Sebastianchrzan) #6

jaka 7 tam jest Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 8.1.0.295 chodzi o ten link http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... +8.1.0.295 w czasie pobierania aktualizacji po instalacji sciąga się 8 !!


(asziatko) #7

I bez rezultatów nadal. Zainstalowałem Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 8 z linku http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... +8.1.0.295 . Baza wirusów nadal się nie uaktualniła mimo nowszej wersji - program pobierze pliki ale pojawia się takie info jak na scree'nie poniżej.

7b9db4969e3303ad.jpg

Program jest napewno w wersji 8

820b20ec8fd1cf55.jpg

Przydało by się zrobić uaktualnienie ale coś program nie daje tego zrobić.


(pakeroso) #8

Ja kilka dni temu zainstalowałem Avirę 8 u koleżanki i identycznie nie pobierała aktualizacji.

Dlatego też zrezygnowałem z tego antywirusa. :slight_smile:


(Ggo) #9

http://forum.antivir-polska.info/aktual ... t-433.html

btw.był temat o aktualizacji aviry wczoraj czy przedwczorej, ale ze względu na brak poprawy tytułu przez usera został przeniesiony do śmietnika.

rgds:badworm


(Lucudanny) #10

Instalowałem wczoraj u kumpla i też nie chce pobierać aktualizacji. Nawet z ręczną aktualizacją były problemy - czegoś nie chciała podmienić.

Oczywiście nie narzeka, że zły program czy coś bo u mnie wszystko działa i jest ok.