Problem z update PES 2013 przez Steam


(Rafalceslak) #1

Kupilem Pro Evo Soccer 2013 przez Steam,gra dziala online bez problemu jednak nie moge zrobic dostepnych update poprzez Steam.Gdy wchodze w opcje "informations" i chce pobrac dostepne aktualizacje wyskakuje od razu okno Steam ,nie ma dostepnej opcji zadnych pobieran. Czy jest jakas mozliwosc zeby w jakis sposob zaladowac dostepne atualizacje?


(silvver) #2

A nie jest to tak, że steam automatycznie updejtuje twoją grę? Bez najnowszej wersji nie byłbyś w stanie grać online, tak?


(Kaka') #3

WHITEBOY26 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif


(Samurai) #4

Dokładnie tak jak napisał @silvver, gry są automatycznie aktualizowane nie trzeba tego robić ręcznie. Chyba że przez dłuższy czas byłeś offline, ale wtedy i tak Steam po podłączeniu do neta sprawdza najpierw aktualizacje.


(lordjahu) #5

Możliwe że masz najnowszą wersję gry :wink:


(Xparanienormalnyx) #6

Jeżeli kupiłeś przez Steam, to pobrała ci się gra ze wszystkimi dotąd wypuszczonymi aktualizacjami, następne będą się pobierać gdy zostaną wydane :wink:


(Rafalceslak) #7

Dzieki za podpowiedzi,teoretycznie update’y steam’a sa co chwila jednak dopiero niedawno zamiescili data pack jako oddzielny dodatek do pobrania z ich store.Wpisujac w opcje wyszukiwania nazwe gry ten dodatek pojawil sie-moze komus sie przyda to info.

P.S. Co do polskich znakow adminie to nie mam mozliwosci ich uzywania - vide-> “lokalizacja” pod moim nick.