Problem z upload'em plików na serwer w Operze

Witam, mam taki oto problem. Nie mogę oto w przegladarce Opera wrzucać plików na serwer speedyshare.com. Kiedy wybieram tam plik i klikam wrzuć , to po prostu nic się nie ładuje. pamięć podręczną też wyczyściłem w Operze , i nadal to samo. W innych przeglądarkach czyli Chrome , IE , Firefox to samo działa doskonale.

Zastanawiam się nad reinstalką przeglądarki, ale nie wiem jak to zrobić, gdyż zależy mi na danych osobistych i wszelkich ustawieniach Opery. Jak to zrobić bez ich utraty. Oraz jak później z powrotem zainstalować, skąd, z jakiego źródła, witryny - czy głównej ?

Chyba, że coś innego jest jeszcze przyczyną, ale co ?

Jeśli chodzi o zakładki i historię Opery to jest coś takiego jak OperaLink. Ona synchronizuje twoje ustawienia do chmury. Jedyny wymóg to posiadanie konta Opery :).

Można również w ustawieniach wybrać eksport danych do pliku.

Coś może blokować Operę albo po prostu ma jakiś problem z serwisem. Dawniej jak używałem Opery to miała problem z dropbox i skydrive. Nie chciała mi przenosić plików za pomocą Drag & Drop.

Możesz objaśnić co to wszystko, historia, zakładki ma z tym wspólnego ?

Konta w Operze nie mam, a powinienem ?

No tyle to i ja wiem, ale co ?

Resetowanie ustawień przeglądarki

Wcześniej włącz: http://help.opera.com/Windows/12.00/pl/link.html

Dobrze, rozważę tę możliwość, ale zanim to chciałbym coś jeszcze wyjaśnić.

Otóż sprawdziłem w Operze , że wrzucanie plików na inne serwery typy Wikisend.com , Zippyshare.com działa.

A na Speedyshare.com nie. Czyli wygląda na to, że jest jakiś problem w samym tym serwisie.

Albo jest jakiś zgrzyt na linii Opera - Speedyshare. I faktycznie zostaje tylko reinstalacja Opery.

Ale czy to coś da - nie wiem, może ktoś miał podobną sytuację… ?

Spróbuj zmienić identyfikację przeglądarki.

Czyli wejdź na stronę Speedyshare.com -> prawoklik-> preferencje dla witryny -> Sieć -> Maskuj się jako FF, ok i odśwież stronę.

dodane:

możesz jeszcze tam wyłączyć blokowanie zawartości, może to blokuje.

Tak też zrobiłem. Dodatkowo zrestartowałem przeglądarkę. Niestety nadal nic. To samo.

U mnie na O stabilnej też nie działa, ale na ONext już tak. Trzeba poczekać na aktualizację przeglądarki.