Problem z uprawnieniami na partycji

Witam brat pozmieniał mi uprawnienia do plików i folderów. Pytam czy znacie jakis sposób bądź program, który pomógł by mi zmienić uprawnienia na całej partycji albo chociaż samego FOLDERU ALE Z ZAWARTYMI W NIM PLIKAMI. Próbowałem przez opcje zabezpieczenia i programem grant perms ale zamienia mi tylko wpisaną sciezke. Proszę o pomoc bo zejdzie mi ze 3 dni tak zamieniajac każdy osobny plik. Jezeli ktos napisał juz cos podobnego to podajcie jakis link a ja przestudiuje lekture. Z góry dziękuje

PPM->właściwości->zabezpieczenia->zaawansowane->właściciel->edytuj->zmień właściciela na(zaznacz)+ zaznacz “zmien właściciela dla podkontenerów i obiektów”->ok wychodzisz z właściwości i jeszcze raz PPM->właściwości->zabezpieczenia->zaawansowane->zmień uprawnienia->zaznacz siebie->edytuj->zaznacz “pełna kontrola”->ok

Wuala

A tu masz trochę szybciej : http://forum.programosy.pl/szybkie-prze … 16049.html

No tak folder sie otwiera ale pliki w nim nie da sie zrobic wszystko za jednym zamachem??

to zobacz sobie jakikolwiek plik w katalogu. masz pełne uprawnienia

Własnie że nie mam a muszę zmienic ręcznie żeby go zczytać

karolekorona ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.