Problem z uruchamianiem aplikacji i zamykaniem systemu[logi]

Witam i proszę o pomoc.

Problem dotyczy kilku programów…

Spybot S&D nie chce się uruchomić jest na liście procesów ale nie pojawia sie okno programu,mam najnowszą wersje i nie pomaga przeinstalowanie i wyczyszczenie resztek po nim niestety…to samo dzieje się z programem Flash&Backup :frowning: [program do zmiany oprogramowania w Motoroli jak by ktoś nie wiedział]

Drugi problem jest z najnowsza wersją Ad-Aware [free] uruchamiam skanowanie całego systemu i mniej więcej w połowie skanowanie zostaje przerwane i pokazuje sie komunikat "wystąpił problem z aplikacją ad-aware i zostanie ona zamknieta"i coś tam o wysyłaniu tego całego raportu :stuck_out_tongue:

Kolejny problem jest z AQQ…po zakończeniu programu nie "znika"on z listy procesów i muszę go ręcznie zakończyć poprzez menedżera zadań,przeinstalowywanie nic nie daje[najnowsza wersja]…

I ostatni problem to zamykanie systemu…zatrzymuje się na ekranie"trwa zamykanie systemu Windows"i muszę go zamknąć poprzez przytrzymanie przycisku power na obudowie komputera :?

logi HJT

Silent

Mam Windowsa XP Prof z SP2+wszystkie łatki :slight_smile:

Edit: Skanowałem Kasperskim i nic nie wykrył,czyściłem też kompa jv16 powertools i Tune Up Utilities 2007 :slight_smile:

Odinstaluj Spybot - Search & Destroy

Masz jeszcze:

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz Ad-Aware 2007 Service i odinstaluj, nastęnie Czyszczenie rejestru:

RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

możesz rejestr przelecieć albo

jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

po tym daj logi z HJT i Silenta

Ok zrobione :slight_smile:

HJT

Silent

Zaraz zainstaluje jeszcze raz Spybota i Ad-Aware i dam znać czy się uruchamiają normalnie :slight_smile:

Komputer się już normalnie wyłącza :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 01.11.2007 (Czw) 17:02

Spybot się uruchamia ale z dużym opóźnieniem trzeba poczekać około 2 minut aż pojawi sie okno programu :?

A Ad-Aware wykrzacza się przy skanowaniu jak wcześniej i zawsze przy tym samym pliku[Opera profile]

Screen:

18836747ia3.th.jpg

Wywal Ad-Aware zostaw Spybot

Wywaliłem :stuck_out_tongue:

Log z HJT czy nie zostało coś po nim

Jest Ok