Problem z uruchamianiem aplikacji. Raz się włączy, raz nie

Niestety nadal to samo. GG notorycznie uruchamia się za drugim razem. Po reinstalacji nadal to samo.

Zawsze po uruchomieniu komputera trzeba kilka razy kliknąć, żeby się włączyło. Ale gdy np. potem wyłączy program i odpali jeszcze raz, to nie ma problemu…

Przejrzałem na szybko raz jeszcze raporty Extras i w drugim jest taki błąd którego w pierwszym nie ma

To może świadczyć o problemie c CD/DVD, taśmą itp więcej znajdziesz tutaj http://translate.google.pl/translate?hl … block.html

Kurcze!:confused: w drugim punkcie było napisane żeby usunąć rejestry z wpisu. Ale jednakowych wpsiów było kilkanaście, więc pousuwałem z każdego i teraz w ogóle nie działa myszka i klawiatura. Świecą się, ale nie działają. Podłączyłem drugą klawiaturę, ale to samo. Co mam zrobić?:frowning:

Skorzystaj z przywracania systemu

A jak to zrobić?

Na przykład tak

Ale po tej operacji wszystkie dane mi się wykasują?

Jeśli masz punkt przywracania z wczoraj Tylko zmiany które wprowadzono po tej dacie.

Dobrze. Już nie ważne:) Sam nie wiem co zrobiłem. Najpierw uruchomiłem Konsolę odzyskiwania, ale nie wiedziałem co w niej wpisać. Włożyłem płytke z windowsem do napędu, uruchomiłem ponownie komputer… Odpaliło system i… Działa. Dziwne:)