Problem z uruchamianiem gier

A więc tak: jak chce włączyć jakąś grę to wtedy ekran robi się czarny ( tak jak zawsze przy uruchamianiu gry ) i potem nagle gra minimalizuje się i zostaje na dolnym pasku. Jak klikam na nią na pasku to cała operacja się powtarza. Miałem już kiedyś taki problem to sam ustąpił. Proszę o pomoc.

Napisz jaką masz grafikę, system itp. W tedy można coś więcej powiedzieć.

Zainstaluj nowe sterowniki do grafiki, aktualizuj DirektX z listopada.

Wiedźmin Geralt , być może masz zainstalowany jakiś program, który wymusza swoją pozycję, czyli w opcjach tego programu zaznaczone masz “Zawsze na wierzchu”.

Przykładowym programem może być Kalendarz XP, który po zaznaczeniu opcji “Zawsze na wierzchu” minimalizuje do paska wszystkie aplikacje, które uruchamiają się w trybie pełnoekranowym.

Nie twierdzę, że posiadasz Kalendarz XP, ale może jakiś inny program działa u Ciebie na tej samej zasadzie.

To na pewno nie jest wina konfiguracji: procesor intel core 2 quad, karta grafiki GeForce 8600, 2 gb ramu ( tym bardziej że starsze gierki też nie chodzą ).

A co do tych programów zawsze na wierzchu to chyba nie to, co prawda mam pasek boczny ale jeszcze kilka dni temu było wszystko ok.

Próbowałeś zamknąć ten pasek i uruchomić grę ?

Dobra już wszystko spox. Tak jak podejrzewałem chwilowa anomalia.