Problem z uruchamianiem MS Office 2007

Witam!

Problem może niezbyt duży, ale dla mnie uciążliwy. Otóż wszystkie składniki MS Office 2007, wersja dla użytkowników domowych otwierają się wyłącznie z menu “wszystkie programy” lub ze skrótów na pulpicie (których nie cierpię, uwielbiam czyściutki pulpit), natomiast przestały się otwierać z menu “szybkie uruchamianie” lub z ikon “przypiętych” do menu “Start” bądź ostatnio uruchamianych programów. O co tu chodzi? Kombinowałem trzy dni … i poddaję się :frowning:

spróbuj utworzyć skróty gdzieś na dysku np w folderze office i przypiąć je do paska start , a poprzednie usuń

Zrobiłem tak, ale nie w folderze office, bo Vista na to nie pozwala, ani też w Program Files. W “Dokumentach” owszem. I działa! Przypiąłem do menu “Start”. Trochę to dla mnie nie logiczne, że “widzi” ten skrót, bo odwołuje się on bezpośrednio do folderu Office12. Czemu nie widział skrótu, że tak powiem bezpośredniego? :-o

Ale grunt, że działa!

Dzięki

hmmm nie wiem , ale pamietam ze kiedys jak przykleilem plik exe to wyskakiwał komunikat o braku skladnikow dll … tak jakbym wycial z folderu ten plik i probowal uruchomic go samego … nie wiem na jakiej zasadzie dziala to przyklejanie , trzeba wklejać skróty :stuck_out_tongue_winking_eye:

Hej!

Ja do tej pory przyklejałem exe-ki i zawsze działało. Teraz też tylko Word2007 przykleiłem jako skrót. Reszta jest “normalnie” przyklejona i działa. Dziwny jest ten Świat Łyndołs :smiley: