Problem z uruchamianiem programów

(Arcin11) #1

Witam. Mam problem z uruchamianiem programów zaraz po instalacji systemu. Zainstalowalem tylko sterowniki do grafiki (palit 8600gt) do plyty MSI K9N neo v2 , sterowniki do dzwiekowki relatek do procesora te z plyty amd. I teraz mój problem właczam opere i chce wpukać jakaś strone wywala błąd ,że program spowodował bład i zostanie zamknięty (raportowanie błedów) i to wszystko moge tylko dac nie wysyłaj i się wyłącza podbnie jest z plikami od pb oraz z np. cod4 czym to jest spowodowane prosze o pomoc.

(Zvhirek) #2

Jaki masz system?

(Klossj23) #3

Skoro twierdzisz, że jest to tuż po instalacji systemu to może na początek byś sprawdził pamięć RAM, np. programem Memtest86. Test ok. 3...4 h.

(Arcin11) #4

Win xp professional. Tzn pierwszy raz zainstalowalem system i wszystko chodzilo pięknie. Później włączyłem system i już się działy jakieś takie cuda więc format ale nic nie pomogło niestety.

W dniu 17.05.2008 , o godzinie 17:15 został dopisany post przez ziomek5

Czy naprawde nikt nie wie ? robie już 3 formata i nic mi to nie pomaga.

(lazikar) #5

ziomek5 , a wchodzisz czasami na Windows update by ściągnąć poprawki, używasz firewalla????

(Arcin11) #6

czasem wchodze czy poprawki cos tu zmienia? doprawadziło mnie to juz do stanu rozpaczy błąd , raportowanie i to wszystko co mozna zrobić.... pościagam wszystkie poprawki wlasnie sciągam sp2.

(lazikar) #7

Sp3. :!:

Uruchamianie systemu win xp bez żadnego sp i podłączenie go do internetu jest dobrym sposobem by mieć kłopoty.

(Arcin11) #8

dzięki za pomoc podziałało. Pozdrawiam.