Problem z uruchamianiem programów

witam.

Od pewnego czasu, może ok. 1,5 tygodnia mam dość uciążliwy problem.

Mianowicie gdy uruchomię jakiś program to po pponownym uruchumieniu systemu muszę go reinstalować lub się resetuje :?

może troszkę dziwnie to tłumaczę więc na przykładzie firefoxa to będzie tak: włączam kompa, wszytsko jek ok żadnych błędów. Nastepnie włączam firefoxa i tu zaczynają się problemy, włącza się nie tak jak normalnie tylko tak jak po pierwszej instalacji ( akceptacja rególaminów itp.). Zakładki pamięta ale np. ustawień proxy czy innych już nie. Nie mozna też zmienić motywu, gdy się zresuteje to powraca to pierwszych ustawień i tak w kółko wyświetla te akceptacje rególaminów itp.

Podobnie sprawa się ma z utorrentem.

Za kazdym razem gdy chcę go włączyć pojawia się okienko instalacji i tak w kółko przy czym nie da się go zainstalować po instalacja staje w pewnym miejscu.

Narazie odkryłem te dwa przypadki, reszta programów takich których używam na codzień działa normalnie.

spróbuj wyłączyć opcje “Czyszczenie plików tymczasowych przy zamykaniu Windows”

masz pełny dostęp do plików na dysku twardym, dokładniej do folderu użytkownika ??

jesteś administratorem w systemie ??

Jestem adminem w systemie 8)

A gdzie to mam wyłączyc :?:

start>uruchom wpisujesz regedit przechodzisz do:

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management

i sprawdź czy masz ustawioną wartość ClearPageFileAtShutdown na 1

ale to raczej mało prawdopodobna przyczyna problemu,

jeszcze pytanie a czy przypadkiem ikony na pulpicie nie znikają ??

Nie ikonki nie znikają.

Czyli ogólnie rzecz biorąc co jest togo wszytskiego przyczyną :?:

podejrzewam że usuwane są pliki z folderu użytkownika,

dokładniej z folderu:

C:\users[nazwa_użytkownika]\AppData\Roaming w systemie Vista

C:\Documents and Settings[nazwa_użytkownika]\Dane Aplikacji w systemie XP

w zależności jaki masz system.