Problem z uruchamianiem się komputera w Windows 8 Pro x64

Witam mam taki problem i od dłuższego czasu nie mogę sobie z nim poradzić.

Daj screen smart dysku 1 TB z HD Tune,opcja health.

Witaj a możesz dać mi wskazówkę jak mam tego dokonać ???

Instalujesz program HD tune, włączasz na zakładkę health i robisz screena klawiszem print screen. Po tym wrzucasz go choćby na galerie forum DP i podajesz nam link.

Więc tak przyuważyłem jeszcze że gdy odłączę 3 dyski które są zewnętrzne pod usb dwa o pojemności 1,5 TB w systemie plików NTFS a trzeci o pojemności 750 GB lecz w systemie plików FAT i musi tak pozostać niestety ten trzeci wówczas obojętne czy po wyłączeniu lub restarcie komputera uruchamia się on bezproblemowo nawet z tym podłączonym dyskiem wewnętrznym o pojemności 1 TB a myślałem że tu tkwi w nim problem lecz niestety przyznaję myliłem się.Czyżby tak przyszło mi teraz do głowy nie wyrabiał zasilacz czy jednak może gryzą się tak te pliki systemów FAT i NTFS hmmm… ???

Wymień w trybie pilnym kabel sygnałowy dysku tego na nowy, bo tu może być problem.

 

W pozycji C7 smart tego dysku po wymianie ma być zawsze wartość 14075.

 

Pozycje 01 i C8 mogą świadczyć już o problemie z powierzchnią talerzy dysku.

Witam ponownie zwróciłem uwagę gdzie po zainstalowaniu oprogramowania Cacheman 7.8.5.0 wersja full wszystkie rdzenie procesora są wykorzystywane w 100% mimo iż nic nie robię poza przeglądaniem internetu na komputerze.

Może w tym tkwi cały czas problem hmmm… ???

 

Ukazuje mi się takie info gdy najadę strzałką na którąś ikonę dotyczącą rdzenia procesora z tych czterech które ukazują liczbę 100

 

Cacheman Icon 1

Wykorzystanie procesora - Rdzeń 1

 

dotyczy to pozostałych rdzeni procesora również to samo info.

To zobacz, jakie procesy tak obciążają CPU?

 

Sprawdź szkodniki