Problem z uruchamianiem systemu Windows XP

Cześć !!

Mam problem. Gdy uruchomiłem kompa włączył sie SCANDISK(normalka) wynalazło kilka plików z C:\Windows\system32 i pisało, że mają nieprawidłowy rozmiar. Scandisk przeskanował i ukazał mi sie widok logowania. Wybrałem swojego użytkownika i ujrzałem pulpit. Nagle komputer sie zrestartował i sytuacja powtórzyła sie:

  1. Scandisk - znalazł już inne pliki

  2. Pulpit

  3. Restart

Pomyślałem, że może da coś odcięcie neta i wyjąłem kabel od sieciówki. Włączyłem komputer i normalnie sie zalogowałem na swojego uzytkownika. Tym razem restartu nie było. Włożyłem kabel od sieciówki podczas pracy kompa i wszystko działa jak należy. Ale nie bede chyba przed każdym właczeniem kompa wyjmował sieciówkę.

Mój komp to:

AMD Duron 1000

256 DDR

Ge-Force 2 64 MB

Sound Blaster Live!

Dodam jeszcze, że podczas chyba drugiego lub trzeciego właczenia komputera ukazał mi się czarny ekran i miałem do wyboru t. Awaryjny, ostatnie działające ustawienia i Uruchom system Windows normalnie. Na tym ekranie pisało, że może to być spowodowane zmianą sprzęttu, a wczoraj zmieniałem kartę sieciową.

Proszę o porady, które byłyby pomocne do rozwiązania mojego problemu :lol:

Pozdrawiam Bartorex

System plików FAT32,zmień na NTFS.

Podgląd zdarzeń i co za błędy.

Menadzer urządzeń i zobacz czy wszystko gra.

Z uruchom komenda chkdsk / i sfc /scannow.

Porządny scan kompa na szkodniki i wklej log.

Przeinstaluj stery karty sieciowej,jak nie pomoże zmień slot PCI,najlepiej drugi licząc od AGP.

Dobra, zmieniam całego posta. Właśnie przeinstalowałem sterowniki od sieciówki i już jest dobrze. Wielkie dzieki JN. Nie wiem jak ja ci sie odwdziecze :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Nie ma sprawy.