Problem z uruchamianiem systemu


(Tomek S92) #1

Witam, problem mam następujący (już chyba nie muszę dodawać, że jestem zielony itd.), pewnego dnia po odpalaniu laptopa, wszystko zaczęło mi się strasznie mulić.

Postanowiłem przeskanować kompa i usunąć wirusy, po tej operacji, zostałem poproszony o ponowne uruchomienie systemu, ale za każdym razem stawało na"Trwa uruchomianie systemu Windows" i trwało to bardzo długo, więc postanowiłem zrobić formata. Po sformatowaniu obu partycji, usunięciu ich, zrobieniu nowych, kolejnym sformatowaniu, wgraniu systemu , problem pozostał ten sam.

Komputer włącza się z 20 minut ,z czego 7 minut jest napis "Trwa uruchamianie systemu Windows" , następnie z 3 minut czekam na odpalenie si systemu i przez kolejne 7-10 minut strasznie wszystko muli, potem już wszystko działa normalnie.

Kolega doradził mi przeskanować kompa tym OTL i wrzucić logi na forum :slight_smile:

Wklejam logi z programu OTL.

Extras.txt

http://www.wklej.org/hash/969b2699720/

OTL.txt

http://www.wklej.org/id/1121925/

Nie wiem czy mam zrobić coś jeszcze, proszę o pomoc :slight_smile:

-- Dodane 03.09.2013 (Wt) 19:30 --

Dzisiaj załadowanie systemu zajmuje około 4-5 minut. Nic nie zmieniałem, nie wiem skąd ta nagła zmiana, ale to jest wciąż o wiele wolniej niż zwykle.

-- Dodane 04.09.2013 (Śr) 12:46 --

=D>


(IPSEN) #2

Przeskanuj system Dr.Web CureIt! orazMalwarebytes Anti-Malware- odznacz wersję pro. Dodatkowo zrób tak- Kliknij dwukrotnie ikonę Moj komputer, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy dysk twardy, który chcesz sprawdzić ( systemowy)

Kliknij polecenie Właściwości, a następnie kliknij kartę Narzędzia.

W obszarze Sprawdzanie błędów,zaznacz wszystko i kliknij przycisk Sprawdź.

Dodane 4 września 2013, o 16:58

Zrób test dysku instrukcja