Problem z "uruchom"

(Lammermoor) #1

W serwisie w czasie wymiany zasilacza przyspieszyli mi kompa,tj szybciej otwieraja sie aplikacje ale po wpisaniu polecenia"netstat"( chcialam sprawdzic),okno sie pokazuje ale szybko znika i nic nie wiem...jak to zmienic?

(Winnipool) #2

Weź uruchom i wpisz cmd. W oknie które się pojawi wpisz netstat i gotowe.

(system) #3

Zależy co chciałaś sprawdzić. Te podstawowe dane możesz sobie sprawdzić w "Połączenia sieciowe".

A zapytam tak na marginesie...Przez wymianę zasilacza przyspieszyli Ci uruchamianie programów? :smiley:

(Lammermoor) #4

"Margines"-mnie troszke zdenerwowal-dzieki Forum i mojej "edukacji" z ksiazek i pism nie jestem juz taka "zielona"jak kiedys....napisalam,ze bedac w serwisie i wymieniajac zasilacz stwierdzono,ze komp za wolno chodzi i dodatkowo przyspieszono mi otwieranie aplikacji.Przeciez nie pisalam,ze to zasluga wymiany zasilacza. :!:

(system) #5

Nie ma się co denerwować. Ludzie coście tacy nerwowi? Ale z Twojego pierwszego posta, można by tak wnioskować. Ciesze się, że starasz się pogłębiać swoją wiedzę komputerową.

(Lammermoor) #6

Moglam ujac to "zdenerwowanie"w cudzyslow,przeciez nie pisalam tak calkiem powaznie! :wink: Wieksza czesc "mojej wiedzy komputerowej" zawdzieczam wlasnie Forum i ciagle staram sie ja poglebiac odpowiednia literatura.